Kadın Blogu

2022 Gelin Saçı Modelleri

2022 Gelin Saçı Modelleri

2022 Gelin Saçı Modelleri; Yeni sezon gelinlikleri saran doğallık modasından gelinlerin saçları da nasibini alıyor. Abartısız dağınık topuzlar, doğal bukleler ve canlı çiçekten taçlar bu sezonun en çok dikkat çeken gelin saçı modelleri arasında yerini alıyor. Helenistik görünüm ve zarif örgüler de yine çok revaçta. Ve özellikle sırt dekoltesi derin olmayan modeller için hafif dalgalı yarım toplanmış saçlar ve zarif tül detaylı gelin duvakları oldukça popüler.

2022 Gelin Saçı Modelleri

Eğer derin sırt dekoltesi kullanmak istiyorsanız da balerin topuz  bu sezonun da gözde modelleri arasında yerini alıyor. Bir de sırt kolyesiyle kombinlerseniz trendleri yakalayan bir gelin olmanız mümkün. Bu tarz saç modelleri kullanıldığında gelinliğin şanından olan abartılı, pırıltılı takılar da biraz daha nötrlenmiş oluyor.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kır Düğünü Gelinlikleri

2022 Gelin Saçı Modeli

Gelinlik modeli ve saç tercihinizi sadelikten yana kullandıysanız takılarda biraz abartıya kaçabilirsiniz. Özellikle straplez modellerde kalın ve ışıltılı gerdanlıklar harika duruyor.

Gelin Saçı Canlı Çiçek

Duvak yerine canlı çiçek kullanımı da gelin saçı modelleri arasında rastlayacağımız detaylar arasında. Hem zarif hem de cool bir hava sağlayan bu modellerde eğer saçlarınızı topuz yaptırmak istiyorsanız arkaya iliştirilen birkaç gül sofistike bir hava kazandırıyor. Eğer biraz daha enerjik ve doğal bir görünüm isterseniz de canlı çiçeklerden yapılmış taçlara bir göz atabilirsiniz. Hafif maşalı, uzun saçlarda harika duruyor.

Canlı çiçek detaylı modeller özellikle fransız danteli ve balık model gelinliklerle muhteşem bir uyum sağlıyor. Sade ve straplez modeller için de canlı çiçek taç ve uzun saç ikilisini düşünebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Dolgu Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri-Detayları

Açık gelin saçı

Eğer siz de düğününüzde gelin saçı modelleri gibi doğal ve abartısız modellerden birini tercih etmeyi planlıyorsanız makyaj tercihinizi de duruma uygun yapmalısınız. Pürüzsüz bir ten, uzun kirpikler, nude tonda bir ruj ve natural bir saç modeliyle gelin saçı modasını yakından takip edebilirsiniz.

Son olarak da bir gelinin vazgeçilmez aksesuarı gelin çiçeğinden bahsedelim. Eğer gelin saçı modasını yakından takip ederek sadelikten yana tercihlerde bulunduysanız rengarenk bir gelin buketi ile durumu dengelemeniz mümkün. Yapma çiçeklerden gelin buketleri bu sezon out. Daha enerjik ve doğal bir görünüm için gelin buketinizi de capcanlı renklerde canlı çiçeklerden yaptırmayı ihmal etmeyin.

Foto Galeri: 2022 Gelin Saçları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu