Kadın Blogu

Fındık Kabuğu Saç Rengi

22.05.2020
1.253
Fındık Kabuğu Saç Rengi

Fındık kabuğu saç rengi doğal saçlara sahip olmak isteyen bayanların gözde rengi diyebiliriz. Asla modası geçmeyen ve bir kere denendi mi asla bırakılamayacak saç renkleri arasında olan fındık kabuğu saçlar hakkında merak ettiğiniz soruları sizler için cevapladık.

Kahve saç renklerinin orta tonu olarak bilinen fındık kabuğu nasıl elde edilir diyelim mi?

Fındık Kabuğu Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Doğal görünüm yakalanması çok önemlidir. Ancak bu şekilde gerçek ve yalın güzelliğinizi öne çıkartır. Voila 7/31 saç boyası en sık tercih edilen fındık kabuğu boyası olarak karşımıza çıkmaktadır. Voila dışında garnier saç boyası serisi içinden de fındık kabuğu rengini tercih edebilirsiniz. Palette, koleston gibi markaların da fındık kabuğunu bulacağınız tonları vardır.

Fındık kabuğu saç nasıl elde edilir,

Fındık Kabuğu Saç Rengi

Fındık kabuğu renkleri tam doğal rengi değildir. Bir süre bekledikten sonra akan saç boyası fındık kabuğunun rengini alır. Beklemeden fındık kabuğu rengine kavuşmak için bir avuç papatyayı kaynattıktan sonra saçlarınıza sürerek güneşte 20 dakika beklemeniz yeterli olacaktır. Yeterince açılmadığını düşünüyorsanız birkaç kez tekrarlamanız gerekir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kumrallara Yakışan Saç Rengi

Fındık Kabuğu Saç Esmerlere Yakışır Mı?

Esmer tenli bayanların karamel, kızıl kahve gibi koyu ve ışıltılı saçları kullanmaları çok daha şık ve alımlı görünmelerini sağlayacaktır. Bu nedenle oldukça açık bir renk olan fındık kabuğu saçlar esmer bayanlarda çok da hoş olmayacak ve en kısa zamanda değiştirme ihtiyacı doğuracaktır. Ben denemek istiyorum diyen esmer bayanlara sık sık boyanan saçların yıpranabileceğini hatırlatalım.

Fındık kabuğu saç esmerlere yakışır mı

Fındık Kabuğu Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Her en rengine giden saç renkleri farklıdır. Fındık kabuğu saç da esmerlerde çok da hoş durmayabilir. Çok açık olduğu için ten renginizi patlatır. Koyu saç renklerini kullanmanızı öneriyoruz. Ancak buğday tenlilerin mutlaka denemesi gereken bir saç rengidir. Fındık kabuğu saçlar koyu kahve ve renkli gözlere sahip olan bayanlarda da inanılmaz hoş durmaktadır.

Saçlarınızda doğru kararlar vermeniz için fındık kabuğu saç renkleri hakkında merak edilenleri sunduk. Detaylar doğrultusunda fındık kabuğu saçları kullanarak bulunduğunuz ortamlarda fark yaratabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kumral Saç Renkleri

Foto Galeri: Fındık Kabuğu Saç Boyası

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu