Kadın Blogu

Esmerlere Kiremit Rengi Yakışır Mı?

17.10.2021
630
Esmerlere Kiremit Rengi Yakışır Mı?

 

Esmer tenlilerin renk tercihlerinde sürekli kendilerine sorular sorduklarını duyuyor gibiyiz. Pembe giysem sırıtırmı? siyah giysem kapatırmı? esmerlere hangi renkler yakışır? gibi akıllardaki soruların bir diğeri de Esmerlere Kiremit Rengi Yakışır Mı? oldu. Aslında esmerlerin doğru rengi bulduğundan harika görünmemesinin hiçbir sebebi yoktur. Sizde güzelliğinizi daha da ön plana çıkarmak istiyorsanız, dolabınızda acaba kiremit renk bulundursam uygun olurmu diyorsanız buyrun bakalım..

(BKNZ: Esmerlere Yakışan Saç Renkleri)

Kiremit rengi hangi tene yakışır

Kiremit rengi hangi tene yakışır

Esmer Tenliler Hangi Renkleri Tercih Etmeli?

Tabiki esmer tonlu bayanların yüz güzelliğini öne çıkarmaları için onları daha açacak ve canlı gösterecek tonlar gerekli. Esmerlere yakışan renklerin bazıları;

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Yeşil İle Uyumlu Renkler
  • Kırmızı
  • Beyaz
  • Krem
  • Bej
  • Toprak Tonları
  • Gri
  • Mavi
  • Mint yeşili gibi renkler esmer tenlilere yakışan renklerdendir. Ayrıca altın rengi gold tonlardaki takı ve aksesuarlarda esmerlerin tercih etmesi gereken renk tonlarındadır.
Esmer tenliler hangi renkleri tercih etmeli

Esmer tenliler hangi renkleri tercih etmeli

Esmere en çok hangi renk yakışır sorusunda cilt tonunuz çok önemlidir. Bazı esmerler daha koyu bazı esmerler hafif buğday tenli durduklarından bu kıyafet kombinlerinde de farklılık gösterir.

Pastel tonların esmerleri kapatacağı düşünülse de kimi esmerleri daha alımlı gösterdiği görülmüş. Krem, kahverengi tonlarından vazgeçemeyen esmerlere kombinlerinde kiremit renk tonlarını da kullanarak bir tarz oluşturmalarını öneririz.

Esmerlere en çok hangi renk yakışır

Esmerlere en çok hangi renk yakışır

Esmerlere yakışan renkler

Esmerlere yakışan renkler

Kiremit Rengi Hangi Tene Yakışır?

Kimi zaman esmerlere siyah ışıl ışıl işlemeli abiyeler bile harika dururken, lacivert, toprak renkleri, mürdüm ve kiremit rengini kombinlememek olur mu hiç..

Aslında buğday tenli bayanların daha çok cildinden bir ton koyu kombinleri ciltlerini açık renkte bile gösterebilir. Bu yüzden koyu mavi ve laciverti de unutmayın.

Saten kumaşlarda, kış ve sonbahar kombinlerinde kiremit rengini artık hemen hemen her sezon görür olduk. Esmerlere kiremit rengi kombinler de çok yakışmakta. Ciltlerinde adete bir parıltı oluşturmakta. Sezonun en stil kombinlerinde kiremit rengini ve tonlarını esmerlerinde tercih etmesini öneriyoruz.

Esmerlere yakışan renk tonları

Esmerlere yakışan renk tonları

Kiremit rengini ya tek renk elbiselerde, yada parça olarak kombinleyecekseniz içerisinde, beyaz, kahverengi, somon rengi gibi tonsürtona uygun şekilde kombinler oluşturabilirsiniz. Aksesuarlardan altın rengi kolyelerden ve saatlerden yararlanmayın unutmayın.

RESİM GALERİSİ: Esmerlere Kiremit Rengi Yakışır Mı?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis