Kadın Blogu

Erkek Bebek Atkı Modelleri ve Yapılışları

25.11.2021
4.921
Erkek Bebek Atkı Modelleri ve Yapılışları

Erkek Bebek Atkı Modelleri her yıl olduğu gibi bu yılda oldukça revaçta. Kıy aylarına yavaş yavaş başlangıç yaptığımız şu günlerde özellikle 6 ay ile 3 yaş aralığı arasında değişen bebekler için örgü atkı veya bere gibi ihtiyaçlar doğmakta. Bilindiği üzere atkı kış aylarında en çok kullanılan aksesuarların başında gelir. Bir aksesuar olmasının yanında, soğuk kış koşullarından korunmak ve tabi bir de üşütmemek için atkı, kış aylarının olmazsa olmazıdır.

Çocuklar ve bebekler söz konusu olduğunda, atkı ve eldivenler büyük kurtarıcılardır. Hem şık tasarımları ile kıyafeti tamamlayan hem de dokusu ile sizi soğuktan koruyan atkılar, bebekler için de şık ve kullanışlı birer aksesuar seçeneği sunar. Bebeğiniz için hazır atkı satın alabileceğiniz gibi, bebeğinizin atkısını kendiniz de örebilirsiniz.

Erkek bebeğiniz için evde, kendinizin örebileceği bir atkı modeli arıyorsanız; örgü dergilerinde ve internette sayısız seçenek bulabilirsiniz. Örgü konusunda henüz yeniyseniz, daha basit modellerden başlamanızı öneririz. Erkek bebek örgü modelleri hakkında fikir alıyorsanız, bu yazıda yer alan modellerden de ilham alabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışları - DEV Rehber

Erkek bebek örgü atkı modelleri

Erkek Bebek Atkı Modelleri ve Yapılışları

Erkek ve kız bebekler için örülen örgü modelleri, bebeğinizin boynunu koruyarak üşütmesini engeller. Bu görevinin yanında, oldukça sevimli bir görünüm de yaratmaktadır. Kenarları saçaklı ve düğmeli tasarımı ile hem oldukça pratik bir tasarım hem de kullanışlı bir tasarıma sahip olan bu örgü atkılarda; mavi olan tasarımları erkek bebeğiniz için tercih edebilirsiniz.

Bebekler için örgü atkı

Bebeğiniz için farklı örgü atkı tasarımları arıyorsanız, baykuş figürü, ponponları ve renkli tasarımı ile bu erkek bebek örgü modellerini tercih edebilirsiniz. Oldukça sevimli görünen bu atkı modelleri; en soğuk kış günlerinde bile bebeğinizi koruyacaktır. Örmesi biraz zor gibi görünse de, başladıktan sonra gerisinin geleceğinden emin olabilirsiniz! Bebek atkı modelleri ve yapılışları içerisinde bizim en beğendiğimiz modellerden bir tanesi bu diyebiliriz.

Erkek bebek atkı modelleri

Bu tarz bir atkı, hem yapımı kolay hem de şık görünen tasarıma sahiptir. Kullanışlı tasarımı ve hemen her kıyafete uygun rengi ile; şapkası ile birlikte oğlunuz için böyle bir atkı takımı örebilirsiniz. Bu tarz örgü atkılar, bebeğine atkı örmek isteyen anneler için en kolay seçeneklerden biridir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Bayan Boyunluk Modelleri ve Yapılışları 2023-2024

Erkek bebekler için örgü atkı

İki farklı renkli tasarımı ile oldukça şık görünen bu tarz bir  erkek bebek örgü atkı modelleri arayan anneler için iyi bir seçimdir. Şık tasarımı ile bebeğiniz büyüyene kadar her yıl kullanabileceğiniz bu modeller, örgüde biraz daha gelişenler için daha iyi bir seçim olacaktır.

Sarı, turuncu ve kahverengi renkleri, kış aylarının vazgeçilmez renkleridir. Düğmesi, saçaklı kenarları ve üzerinde yer alan köpek figürü ile oldukça şık görünen bu erkek bebek örgü atkı tasarımı, hem örgü alanında kendinizi geliştirmenizi hem de bebeğinize çok şık bir atkı hediye etmenizi sağlayacaktır.

Bebekler için örgü atkılar

Bebeğiniz için kendi başınıza örebileceğiniz, pratik bir atkı modeli arıyorsanız; düğmeleri ile oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip olan bu tip atkı modellerini tercih edebilirsiniz. Pratik bir şekilde örebileceğiniz bu atkının farklı renk versiyonlarını, kız bebeğiniz için de tercih edebilirsiniz.

Erkek Bebek Örgü Atkı

bebek atkı modelleri ve yapılışları

Erkek çoçuk atkı bere örgü modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler