Kadın Blogu

Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışları

08.04.2019
9.108
Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışları

bebekler için örgü hırka modelleri

Bebekler için hırka, kıyafetin olmazsa olmazlarından biridir. Mevsim ne olursa olsun, bebeğinizin hırkaya ihtiyacı olabilir. İnce bir hırka bahar ayları ve kalın bir hırka da sonbahar ve kış ayları için tercih edilebilir.

Bebek hırkalarını mağazalardan satın alabileceğiniz gibi, evde kendiniz de örmeyi deneyebilirsiniz. Pratik kullanımı ve renkli duruşu ile kız ve erkek bebekler için evde örebileceğiniz pek çok farklı hırka modelini, internet sayfalarında, forumlarda ve Instagram’da bulabilirsiniz.

Bebek hırka modelleri ve yapılışları ile ilgili bilgileri biz de sizler için araştırdık. Hangi modeller nasıl örülür, bebeğinize en çok yakışacak model hangisi, hediyelik bebek hırka modelleri ve daha fazlası için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz!

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Erkek Bebek Atkı Modelleri ve Yapılışları

Kız ve erkek bebek hırka modelleri, anne kucağındaki bebeklerden yürümeye başlayana ve hatta okula başlayana kadar, bebekler ve çocuklar için harika bir seçimdir. Bu yazıda, bebek hırkası modelleri için pek çok farklı modelde ve farklı beceri seviyelerine uygun örnek modeller bulabilirsiniz. Bir bebeğe örgü hırka hediye etmek istiyorsanız, buradaki modellerden birini seçebilirsiniz.

Erkek Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışları

Bebekler için örgü hırka

Bebeğiniz için hırka örmeye karar verdiyseniz, yaz ve kış ayları için farklı modellere ihtiyacınız olacak. Kalın iplikler, soğuk havalarda bebeğinizi korumak için harika bir seçimdir. Yukarıdaki gibi kalın bir hırka, hem örmesi kolay hem de sıcak dokusu için bebeğiniz için tercih edebileceğiniz bir modeldir.

Erkek bebek hırkası modelleri

Mavi, erkek bebeklerde en çok tercih edilen renklerden biridir. İnce dokusu ve sevimli mavi rengi ile bu model, erkek bebeğiniz için iyi bir seçim olacaktır. Şık ve sade bu modeli, başka bir bebeğe örmek için de tercih edebilirsiniz.

Erkek bebekler için örgü hırka modelleri

Erkek bebekler için örgü hırkalar arasında yer alan bu çapraz yakalı hırka modeli, şık tasarımı ile oldukça şık ve kullanışlı bir model. Klasik bir modele göre örmesi daha zor gibi görünse de, çapraz yaka kısmı ile erkek bebekler için iyi bir hediye seçeneği de olacaktır.

Bebekler için örgü hırka modelleri

Erkek bebeğiniz için kolsuz bir hırka modeli tercih etmek isterseniz, yukarıdaki gibi bir modeli tercih edebilirsiniz. Kol kısımları olmadığı için, birkaç gün içinde kolayca örebilirsiniz ve hediyelik olarak da tercih edebilirsiniz.

Kız Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışları

Kız bebek örgü hırka modelleri

Bebek hırkaları ve kız bebekler söz konusu olduğunda, renk seçeneğiniz çok daha fazla olacaktır. Pembe tonları bir erkek bebek için tercih edilmezken, pembenin pek çok farklı tonu ve canlı renkler, kız bebek hırkaları ve kıyafetlerinde tercih edilebilir.

Mor tonlarındaki bu pembe hırka, kız bebek örgü hırka modeli olarak tercih edebileceğiniz bir modeldir.

Kız bebek örgü hırka modelleri

Yine pembe tonlarının kullanıldığı bu kız bebek hırka modeli, mavinin açık tonu ile bir arada kullanarak oldukça sevimli ve şık görünüyor. Bebeğiniz için sade, sevimli ve kullanışlı bir örgü hırka modeli arıyorsanız, siz de yukarıdaki gibi kısa kollu ve iki renkli bir hırka modeli tercih edebilirsiniz.

Kız bebek örgü hırka modelleri

Pembe, bir kız bebekte ve kız çocuklarında en çok tercih edilen renklerden biridir. Şeker pembesi tonlarındaki bu örgü hırka modeli, uzun kolları ve ince dokusu ile bahar ayları için oldukça uygun bir seçimdir. Kendi bebeğiniz için örebileceğiniz ya da hediyelik olarak tercih edebileceğiniz kız ve erkek bebek örgü hırka modelleri hakkında ilham almak isterseniz, galerimizde yer alan modellere de göz atabilirsiniz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu