Kadın Blogu

Çok Kısa Saç Modelleri

Çok Kısa Saç Modelleri

Çok kısa saç modelleri özellikle yaz döneminde sıklıkla kullanılmaktadır. Birçok kişide geçmişten günümüze gelen bir alışkanlık vardır. Kış mevsiminden çıkıldığı zaman ilkbaharda saçlar çok kısa bir şekilde kestirilir  ve bahara yepyeni bir imaj ile girilir. Bugün sizlere çok kısa saç modellerinden bahsetmek istiyoruz.

Çok Kısa Saç Modelleri

Uzun süre uzun saç kullanan kişiler saçlarını kısa kestirmek için tereddüt ederler. Oysaki uzun saçtan sonra kısa saça geçiş zor olmamalıdır. Çünkü her yüz şekline uygun ve her yüz şekline yakışan mükemmel dönecek saç modelleri vardır. Hatta bazılarına uzun saçtan daha çok kısa saç yakışmak dadır. Son dönemlerin kısa saçları ara seç seçim size ve tarzınıza zarafet katacaktır.

Çok kısa saç

Bob Saç

Kısa saç modeli olarak en çok kullanılan saç modeli bob saç olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle ense kısmı çok kısa olan bob saçlar geçmişten günümüze kadınların trend saç modelleri arası arasında yer almaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kısa Kıvırcık Saç Modelleri Ve Kesimleri

Bowl Cut  Saç

Marjinalliğin ön planda olduğu bowl cut saç özellikle 30’ların meşhur saç kesimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Çok kısa bir saç modeli olduğu için yaz dönemlerinde rahatlıkla kullanılarak maskülen bir havaya yakalanabilir. Eğer sıradan olmak istemiyor ve bulunduğunuz ortamda dikkat çekmek istiyorsanız bowl cut saç modeli tam size göre.

asker traşı

Asker Traşı

Kadınlar için tam bir cesaret ve çılgınlık örneği olan asker traşı ile sevimli  bile görünebilirsiniz. Tem dikkatleri üzerinize toplayacak asker traşı ile yüzünüz daha ön planda olacağı için bu saç modelini eğer yüz şeklinize uygunsa yaptırmanızı öneriyoruz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Genç Gösteren Saç Renkleri Nelerdir?

 Kısa Aslan Yelesi

Seksenlerde öne çıkan bu saç modeli son dönemlerde yine trend saç modeli olarak dikkat çekmektedir çok kısa saç modelleri arasında yer alan aslan yelesi saç kat kat kesim mevcuttur. Katlı saç istemeyenler aslan yelesi ile saçlarına hacim kazandırabilirler.

Aşağıda 2020 kısa saç modelleri görsellerinden derlediğimiz resim galerimizi inceleyerek daha fazla ayrıntıya sahip olabilirsiniz. Sizin de kısa saç modelleri hakkında önerebileceğiniz modeller varsa yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Foto Galeri: Çok Kısa Saç

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler