Kadın Blogu

Katlı Saç Kesim Modelleri

Katlı Saç Kesim Modelleri

Katlı saç kesim modelleri saçlarında klasiğin dışında farklı tasarımlar arayanların tercihi olarak önümüze çıkıyor. Katlı saçlar hemen hemen herkesin kullanabileceği saçlardır. Kullanımı kolay olduğu için her yaşta ve her tarzda kullanıcıya sahiptir. Kat kat saç modeli hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Katlı Saç Kesim Modelleri

Katlı saç kesimi denilince ilk akla gelen modellerden biri long bob  saç modelidir. Long bob saçlarda her yüz şekline uyum sağlama gibi bir güzellik vardır. Bu nedenle hangi yüz şekline sahip olursanız olun long bob saç modelini kullanabilirsiniz.

Katlı saç kesim

Long bob saçlarda saçların önleri arkaya göre kısadır. Saçların arka kısmın abartılmadan hafif katlar atılır. Buda saçlara hacim ve güzellik kazandırır. Sizde katlı saçlar arasından seçim yapamıyor –sanız long bob saç modelini deneyebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Topuz Saç Modelleri - 2022 Yeni Topuzlar

Katlı Saç Kesim

Katlı saç modelleri için yaptırabileceğiniz bir diğer işlem de perçemdir. Geçmişle günümüzün birleşiminden doğan yeni perçemlerde saçlara yepyeni bir hava katılmıştır. Ön kısımlara katlar verilerek yüz hatları daha şekilli bir hale getirilmiştir.

Bob saç kesimini düşünür müsünüz? Hiçbir zaman modası geçmeyen ve katları ister ön, ister arka dilediğiniz bölgeye attırabileceğiniz bob saç modelinin size çok yakışacağına eminiz. Lob saçlar kadar uzun saçlara ihtiyaç duymadan kısacık saçlar ile bile kat kat saç modeline sahip olabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Çok Kısa Saç Modelleri

Doğal dalgalı saçlarınız varsa katlı saç modelleri ile sandığınızdan da şık olabilirsiniz. Katlı saç kesimi yaptırdıktan sonra saçlara uygulayacağınız taç örgü ile bambaşka bir havaya bürüneceğinize eminiz. Bizden demesi.

katlı saç modeline balyaj

Hareketli kahkül ve mikro kahküllerde saçlarınıza kat atabileceğiniz diğer uygulamalar arasında yer almaktadır.

Katlı saç kesimlerindeki katların öne çıkmasını ve dikkat çekmesini istiyorsanız saçlarınıza balyaj veya ombre uygulaması yaptırarak çok daha dikkat çekici ve belirgin buklelere sahip olabilirsiniz. Özellikle kıvırcık saçlarda bu işlemi kesinlikle uygulamanızı öneriyoruz.

Katlı saç modelleri hakkında daha fazla detay ve ayrıntı için derlediğimiz görselleri inceleyerek düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle ve takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Foto Galeri: Kat Saç Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler