Kadın Blogu

Zümrüt Yeşili Abiye Kombinleri

22.01.2020
2.180
Zümrüt Yeşili Abiye Kombinleri

Zümrüt yeşili abiye kombinleri son dönemlerde sıklıkla kullanılır hale geldi. Kullandığınız kombin hangi renk olursa olsun mutlaka giyimde renk uyumu kuralları çerçevesinde renk kontrastı sağlanmalıdır. Zira kombinlerde renk uyumu moda algısı yerine daha şık kombinler yapmak için kullanılır.

Bizle bugün sizlere yeşilin tonlarından olan ve sıklıkla kombinlerde yer verilen zümrüt yeşili abiye kombinlerinden bahsetmek istiyoruz. Neden abiye kombini dediğinizi duyar gibiyiz. Çünkü zümrüt yeşili en çok abiyelerde tercih edilmektedir. Zira zümrüt yeşili beyaz, kahverengi, siyah ve kırmızı gibi alışık olduğumuz renklerden değil.

Zümrüt yeşili abiye kombin

Zümrüt Yeşili Abiye Kombinleri

Zümrüt yeşili doğru renk tonları ile kombin edildiği zaman mükemmel kombinler ortaya çıkmaktadır. Doğru renk kontrastları için ilk olarak zümrüt yeşiliyle uyumlu renklere göz atalım.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Çan Etek Nasıl Kombinlenir?

Zümrüt Yeşiliyle Uyumlu Renkler

  • Kırmızı
  • Beyaz
  • Gümüş
  • Dore
  • Lame
  • Nude renk
  • Siyah
  • Pudra renkleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Zümrüt yeşili abiye ile en çok kullanılan renk pudra, gümüş ve kırmızı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Zümrüt Abiyeye Ne Renk Ayakkabı Olur?

Zümrüt rengi abiye ile kırmızı çanta, gümüş ayakkabı, zümrüt kolye ve bileklik kullanarak büyüleyici olabilirsiniz. Bu şekilde dikkat çekici kombin yapmış olursunuz

Zümrüt Abiyeye Ne Renk Ayakkabı Olur

Sakin, soft ve yumuşak zümrüt yeşili abiye kombin için ise yeşilin keskinliğini soft bir renkle yumuşatmanız gerekmektedir. Zümrüt yeşili abiye ile gümüş rengi çanta, gümüş rengi ayakkabı, zümrüt rengi ve gümüş rengi karışımı kolye, bilekli ve çanta kullanabilirsiniz. Bu kombinde makyajınız doğal olmalıdır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Mürdüm Abiye Kombinleri

Zümrüt rengi abiye ile sade ve abartısız kombinler için ise gümüş yerine pudra, bej, ekru, vizon ve somon rengi kullanabilirsiniz. Bu renkleri ayakkabı, çanta ve şal olarak kullanabilirsiniz.

Altın renk tonu da zümrüt yeşili abiye kombinlerine gösteriş ve lüksü getirmektedir. Dore renklerinde ayakkabı, çanta, küpe, cüzdan veya şal ile hiç olmadığınız kadar dikkat çekici olabilirsiniz.

Kombin yaparken dikkat etmeniz gereken tek konu ten rengi uyumu ve dengedir. Taşlı, işlemeli gösterişli zümrüt yeşili abiyeye sade ve abartısız ayakkabı, çanta, takı ve aksesuar kullanmalısınız.

Sade abiye ile ise bir tık abartılı aksesuar ayakkabı ve çanta seçimleri yapabilirsiniz.

Aşağıda konu ile alakalı sezonun en gözde abiye modellerinden seçilmiş kombin önerilerini görebilirsiniz.

Foto Galeri: Zümrüt Yeşilli Abiye

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler