Kadın Blogu

Lacivert Abiye Elbise Kombinleri

09.03.2020
918
Lacivert Abiye Elbise Kombinleri

Lacivert abiye elbise kombinleri özellikle orta yaştaki bayanların en sık kullandığı abiye renkleri arasında yer almaktadır. Düğün, nişan, parti, kokteyl ve özel akşam yemeği gibi ortamlarda lacivert abiye kullanılmaktadır.

Lacivert abiye modelleri ile uyumlu renkler tam olarak bilinmediği ve ne oranda aksesuar, ne oranda farklı renk kullanımı bilinmediği için genç bayanlar çok fazla tercih etmemektedir. Oysaki lacivert abiye kombinleri gerek genç, gerek orta yaş, gerekse ileri yaştaki bayanların rahatlıkla kullanabileceği ve hepsinin da farklı şıklık, zarafet ve asalet yakalayacağı renkler arasında yer almaktadır.

Doğru renk ve doğru aksesuarlarla şıklığınıza sizde hayran kalacaksınız.

Lacivert abiye elbise 2020

Lacivert Abiye Elbise Kombinleri

Lacivert abiye ile zıt renk kontrastları yakalayabileceğiniz gibi uyum yakalayabileceğiniz klasik renkler kullanarak da şık kombinler yapabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kırmızı Elbise Üzerine Hangi Renk Eşarp

Lacivert Straplez Abiye Modelleri

Lacivert abiye elbise modelleri siyahtan sıkılan bayanların en az siyah kadar hatta bana göre siyahtan daha şık ve zarif durmasını sağlayan kombinler yapabilirsiniz. Lacivert abiyeler arasında straplez abiye, a kesim abiye, klasik abiye, prenses abiye, kabarık abiye, kalem abiye, balık abiye, halter yaka abiye gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Geniş model seçeneği ise sizi kararsız bırakacaktır.

Lacivert abiye modelleri arasında en sık kullanılan model ise straplez abiye modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Lacivert abiye elbise altına ayakkabı

Lacivert Abiye Altına Ne Renk Ayakkabı

Lacivert abiye altına ayakkabı seçimi son derece önemlidir. Lacivert abiye ile uyumlu renkler kullanılarak ayakkabı seçimi yapabilirsiniz. Lacivert abiye ile en sık kullanılan ayakkabı renkleri ise gri, dore, ten rengi, nude renk, vizon rengi ve lacivert olarak arşımıza çıkmaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Pembe Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

İki parçalı abiye modelleri arasından seçimler yapıyorsanız beyaz lacivert uyumundan yararlanabileceğiniz gibi altın rengi lacivert veya lacivert gri uyumundan yararlanarak da abiye seçimleri yapabilirsiniz.

İki renkli abiye kombinlerinde ise ayakkabı veya şal olarak kombinde oluşan iki renkten birini seçmelisiniz. Örneğin, lacivert beyaz abiye kullanıyorsanız beyaz veya lacivert ayakkabı tercih etmelisiniz. Bu öneriler şal seçiminde de aynı şekilde yapılmalıdır.

Aşağıda 2020 lacivert abiye modellerinden derlediğimiz resim galerisini daha fazla fikir sahibi olmanız için sizlerle paylaşıyoruz.

Foto Galeri: Lacivert Abiye Kombin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler