Kadın Blogu

Vizon Rengi Koltuk Takımına Uygun Perde

02.10.2019
442
Vizon Rengi Koltuk Takımına Uygun Perde

Vizon Rengi Koltuk Takımına Uygun Perde; Vizon rengi koltuk takımı modelleri son dönemlerde sıklıkla kullanılan koltuk takımları olarak öne çıkmaktadır. Daha şık ve daha zevkli dekorasyonlar için vizon rengi koltuk takımına perde seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Vizon Rengi Koltuk Takımına Uygun Perde

Vizon rengi soft ve yumuşak tonlarda dekorasyon yapmak isteyenlerin favori rengidir. Vizon rengi için kahverenginin en açık tonu diyebiliriz. Aslında açık vizon griye çalmakta, koyu vizon rengi ise kızla çalan leylak rengine de benzetilmektedir.

Daha uyumlu perde seçimi için renk tanımlaması yaptıktan sonra şimdi de konumuza dönelim.

Vizon rengi koltuklara perde seçerken renkli mi yoksa sade perdemi seçeceğinize karar vermeniz gerekmektedir. Vizon rengi koltuk seçerken koltuk üzerine konumlandırdığınız kırlentlerle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Mutfak Dolabında En Kullanışlı Renk Hangisi

Vizon rengi koltukları eğer çok ışık alan bir ortamda kullanacaksanız kahverengi, gri, krem, bej ve ekru gibi nötr renklerle kullanarak ağır ve sade bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Yok, ben neşeli, cıvıl cıvıl ve enerjik ortamlar istiyorum diyorsanız o halde vizon koltuk takımlarını bordo, pembe, turuncu, su yeşili, açık mavi, mor, hardal sarısı, yeşil, altın sarısı ve pudra gibi renkler kullanarak farklı dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

Vizon Rengi Koltuğa En Çok Yakışan Perde Renkleri

Vizon rengi koltuk takımları ile saman sarı, hardal sarısı ve altın sarısı perdeler kullanabilirsiniz.

Açık vizon rengi koltuk takımları için ise mürdüm ve fuşya gibi canlı renklerde perde kullanılmaktadır. Bu renkleri koyu vizon koltuk modelleri için de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Minimalist Salon Dekorasyonu

Perde kullandığınız alanda fon ve tül kullanacaksanız beyaz veya çok açık krem gibi açık renklerde tük kullanmalısınız. Kullanacağınız tül perde rengi fon perde ile de uyumlu olmalıdır.

Vizon rengi sade bir renk olduğu için bizce bu sadeliği ortadan kaldıracak renklerde perde seçimi olmalıdır.

Vizon rengi koltuk takımını kullanıldığı alanda ahşap kullanımı dekorasyonu daha şık hale getiren etkenlerin başında yer almaktadır. Bu tr dekorasyonlarda ise su yeşili fon perde seçimi ve beyaz tüller ile hayranlık uyandıran dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

Konu hakkında daha detaylı fikir için derlediğimiz resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Foto Galeri: Vizon Rengi Koltuk Takımına Ne Renk Perde

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu