Kadın Blogu

Türkan Çelik Tesettür Giyim Butik Mağazaları

14.08.2020
1.967
Türkan Çelik Tesettür Giyim Butik Mağazaları

Türkan Çelik tesettür giyim butik mağazaları modayı yakından takip eden ve en ünlü markaları bünyesinde bulunduran bir mağazadır. Türkan Çelik butik iletişim ve adres bilgileri, mağaza da satılan ürünler ve diğer bilgiler.

Tarzyasam olarak bugün Türkan Çelik Tesettür Giyim Butiğini inceliyoruz. Ümraniye mağazalarında tesettür giyim üzerine müşterilerine en özel tasarımları sunan Türkan Çelik, şimdi Erenköy’de yer alan mağazasını hizmete soktu.

Tesettür giyime özel marka tasarımları sunan Türkan Çelik, tesettür giyim konusunda ülkemizde bulunan en iyi mağazalardan bir tanesidir. Eğer tesettür giyimde kalite arıyorsanız Türkan Çelik mağazalarına mutlaka uğramalısınız.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Havuç Pantolon Kombinleri 30+Stil
Türkan Çelik Baqa Tesettür Tunik

Türkan Çelik Baqa Tesettür Tunik

Türkan Çelik Mağazalarında Yer Alan Bazı Markalar

Türkan Çelik mağazalarında Zonnat, Baqa, Yeşim Özcan, Mimya, Qooq, Redshow benzeri bir çok tesettür giyim markasını bulabilirsiniz. Ümraniye veya Erenköy’e yolunuz düşerse Türkan Çelik Butiklerine uğramayı unutmayın.

Türkan Çelik Mağazaları Adres ve İletişim Bilgileri

Türkan Çelik giyim mağazaları 2 farklı lokasyonda bulunmaktadır. Türkan Çelik abiye elbise modelleri satan firmalar arasında İstanbul’da çok revaçta olan bir butiktir.

Türkan Çelik Butik Ümraniye:

Adres: Atatürk, Alemdağ Cad. No:35, 34764 Ümraniye
Telefon: 0 (216) 335 08 28

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Anne Kız Elbise Kombinleri

Türkan Çelik Butik Erenköy İletişim:

Adres: İstasyon Cd. No:36, 34738  Erenköy Kadıköy
Tel: 0216 360 12 41 –  355 78 81

Türkan Çelik Zonnat Bej Tesettür Elbise

Türkan Çelik Zonnat Bej Tesettür Elbise

İstanbul’da Türkan Çelik’e Alternatif Olabilecek Firmalar

Studionish: Bahçelievlerde yer alan Studionish tesettür giyim butik mağazasında İncee, Touche, Senna Desing, Garzia, Qupra, Baqa, Noi ve benzeri bir çok markanın tasarımları bulunmaktadır.

Butik Hare: Tesettür konusunda en güçlü mağazalardan biridir. Tesettürlü hanımların arayacakları çoğu şeyi bulabilecekleri bu mağaza Çekmeköy ve Başakşehir’de bulunuyor. Elbise, abiye, ferace, şal ve eşarp gibi bir çok tür de tesettür giyim modeli bulunmaktadır.

Terzi Dükkanı: Adnan Kahveci Bulvarı, Ömür Sitesi, Bahçelievler lokasyonunda yer alan bu mağaza da trend modelleri, yeni moda ürünleri ve ünlü tasarımcıların koleksiyonlarını bulabilirsiniz.

Yeşim Özcan Tesettür Siyah Pantolon

Yeşim Özcan Tesettür Siyah Pantolon

Bu mağazalar dışında Butik Moor, Mağaza Kadınca, Modakolik, Saadet Butik, Hilye Stil, Levada Butik gibi mağazalar da yer almaktadır. Tesettür giyimli hanımlar bu mağazalarda istedikleri ürünleri bulabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler