Kadın Blogu

Mor İle Uyumlu Renkler Nelerdir?

03.03.2020
882
Mor İle Uyumlu Renkler Nelerdir?

Mor ile uyumlu renkler ile doğru mor kıyafet kombinleri için detayları birlikte görelim. Mor renk tonları hem yaz için hem kış için kombin seçenekleri sunmaktadır. Dört mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz mor kıyafetler doğru renk tonları ile kombin edildiği zaman daha da şık ve gösterişli hale gelecektir.

Mor İle Uyumlu Renkler Nelerdir?

Moda ve renkler dünyanın neresinde olursanız olun, hangi çağda olursanız olun kadınlar için önemlidir. Bu da doğru renkler kullanılarak yerli yerinde kombin yapma ve yeni trendleri takip etmeyi gereksinim haline getirmektedir. Kıyafet tarzları, kullanılacak mekanlar ve mevsim kombin renklerini ve seçtiğiniz renk ile birlikte kullanacağınız renkleri belirlemektedir

Mor ile uyumlu olan renkler

Bu bağlamda uyumlu renkler son derece önemlidir. Mor ile uyumlu renk de son zamanlarda çok sorgulanmakta ve merak edilmektedir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Uzun Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Pudra, lila, kahverengi, turkuaz mavisi, beyaz, siyah, bej, ekru, krem, mürdüm rengi, sarı, toz pembe, sarı, yeşil tonları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu renkleri mor kıyafetlerde ikili ve üçlü olarak kullanabilirsiniz.

Mora En Çok Yakışan Renkler

Mor ile birçok renk uyum sağlamaktadır. Ancak bazı renkler mor rengin güzelliğini ortaya çıkarmaktadır. Bu renkleri birlikte inceleyelim.

Mor Sarı Uyumu

Mor kombinlerde en sık kullanılan renkler arasında sarı bulunmaktadır. Mor kıyafetlere aydınlık bir hava veren sarı mor kombinlerde ceket, tunik, pantolon, etek, bluz rengi olarak kullanılmaktadır. Ten renginiz ile uyumlu olacak şekilde sarı rengi mor kombinlerde dilerseniz üst, dilerseniz de alt kombin parçası olarak kullanabilirsiniz.

mor sarı uyumu

Mor siyah uyumu

Mor kombin yapımında özellikle kış kombinlerinde mor ve siyah uyumundan faydalanılarak şık ve göz alıcı kombinler yapılabilir. Kış için mor kombinlerde siyah renk ayakkabı, mont, bot, kullanılıyorsa şal, pantolon, etek, bluz rengi olarak kullanılmaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Su Yeşili İle Uyumlu Renkler

Mor Ve Beyaz

Mor ile beyaz uyumundan yararlanılarak yapılan kombinler tabiri caizse şiir gibidir. Mor beyaz uyumundan yararlanılarak ilkbahar yaz ve sonbahar kış kombinleri yapılabilir.

Morla uyumlu renkler kullanılarak yapılan kombinler hakkında daha fazla fikir ve detay için derlediğimiz resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Foto Galeri: Morla Uyumlu Renkler Nelerdir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler