Kadın Blogu

Tulum Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

06.07.2020
4.463
Tulum Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Tulum altına nasıl ayakkabı giyilir başlıklı yazımızda her mevsim kullanılan tulum kombinlerinden bahsetmek istiyoruz. Geçmişte kısıtlı modellerden oluşan tulumlar, günümüzde her tarz, her yaşa ve her kesime hitap eden tasarımlardan oluşmaktadır.

Tulum Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Tulumun nasıl kombin edileceği, tulum altına nasıl ayakkabı giyileceği birçok kadın tarafından merak edilmektedir. Günümüzde çok farklı tulum modelleri bulunmaktadır. Kot, şifon, keten, kumaş bol paçalı tulumlar gibi çok seçenekli tulum modelleri bulunmaktadır.

Tulum altına nasıl bir ayakkabı olur

Tulum altına ayakkabı olarak düz taban ayakkabı modellerinden topuklu ayakkabı modellerine kadar pek çok seçenek vardır. Bol paçalı tulumun altına topuklu ayakkabı, dar paça tulumun altına ise düz taban ayakkabı modelleri kullanmak en doğru tercih olacaktır. Spor tulum modelleri de rahat kombin adresi olarak karşımızıkmaktadır. Spor tulum altına ayakkabı olarak ise spor ayakkabı ve leofar ayakkabı en doğru tercih olacaktır. Düz taban sandalet veya yarım topuk sandalet de spor tulumun altına ayakkabı olarak kullanılabilir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Gri Abiye Kombinleri İle Şıklığı Yakalayın

Kısa Tulum Altına Nasıl Ayakkabı Olur?

Kısa tulum modelleri ile kullanılan en doğru ayakkabı modelleri spor ayakkabı modelleridir. Uzun boylu bayanların şıklığına artılar ekleye tulum kısa boylu kadınları saha kısa gösterdiği için kısa boylulara çok fazla önerilmemektedir. Kısa tulum bacak boyunu kestiği için kısa boylular tarafından asla kullanılmamalıdır.

Tulum renkleri arasında en sık kullanılan tulum rengi siyah olarak karşımıza çıkmaktadır. Siyah tulum altına ayakkabı olarak çok fazla renk seçeneği vardır. Beyaz, gri, bej, ekru, kırmızı, sarı, mavi, mor, taba rengi, bordo ve füme rengi ayakkabı kullanabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Somon Rengi İle Uyumlu Renkler

Abiye Tulum Altına Nasıl Ayakkabı Olur?

Özel gün ve gecelerde de abiye kombini çok sık kullanılmaktadır. Düğünlerde en sık kullanılan pantolon modelleri arasında tulum gelmektedir.

Abiye tulum altına nasıl ayakkabı olur

Tulum altına ayakkabı seçerken tulum modeli doğrultusunda seçimler yapmalısınız. Aşırı gösterişli tulum modelleri ile sade ayakkabılar kullanılırken sade tulum modelleri ile ayakkabıya hareket katacak gösterişli ayakkabı kullanabilirsiniz.

Foto Galeri: Tulum Ayakkabı Kombin

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler