Kadın Blogu

Mavi Takım Elbise Kombinleri

20.11.2019
1.682
Mavi Takım Elbise Kombinleri

Mavi Takım Elbise Kombinleri nerede ise tüm erkekler için olmazsa olmazdır. Mavi takım elbiseler iş alanına kullanılmasının yanında, hafta sonu etkinlikleri, özel gün ve gece programları dahilinde çok yönlü erkek kombini olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bütün bunlar için mavi takım elbise renginin insanlar üzerinde nasıl bir iz bıraktığı da önemlidir. Parlak mavi takımlar cesur bir imaj sunarken, soft ve daha askeri haki tonlar ise daha çok estetik imaj sunmaktadır.

Gelin şimdi mavi takım elbiseler hakkındaki detayları birlikte görelim.

Mavi takım elbiseler

Mavi Takım Elbise Kombinleri

Günlük kombinler için mavi takım elbise kullanacaksanız takım ceket modeli tercihinizi blazer ceket modelinden yana kullanmalısınız. Bu kombinde pastel tonlar daha estetik ve şık görünmenizi sağlayacaktır.

Rahat ve spor takım elbiseler için ise tişört veya kazak kullanabilirsiniz. Mavi takım elbise içine kombin edeceğiniz kıyafet rengi ise krem tonlarında olabilir. Zira krem veya kırık beyaz tonları mavinin bütün tonları ile uyum sağlamaktadır. Bu kombinde kullanacağınız takım elbiseye ayakkabı modeli ise spor ayakkabı şeklinde olmalıdır.

Takım Elbise Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Seçeceğiniz takım elbise renginin ten renginiz ile uyum yakalaması şarttır. Mavinin çok fazla tonu vardır. Bu bağlamda ten renginiz ile uyumlu mavi renk tonunu seçmelisiniz. Takım elbise rengi parlaksa kullanacağınız aksesuar rengi mat renklerde olmalıdır.

Mavi takım elbise modelleri

Mavi takım elbise ile modern bir görüntü sunmak için neon renklerinde gömlek ile kombin edebilirsiniz. Özellikle yaz günlerinde neon renklerle daha enerjik ve şık olursunuz.

Klasik ve sıradan bir ortamda kullanacağınız mavi takım elbise rengi saks mavisi tonlarında olmalıdır.

İş ve ofis için kullanacağınız mavi takım elbise renk tonu ise çok açık olmayan mavi tonlarda olmalıdır. Laciverde yakın mavi renk tonları en doğru seçim olacaktır.

Takım elbise altına tişört giyecekseniz renk uyumuna dikkat etmelisiniz parlak tonlarda mavi takım içine çok koyu tonlarda gömlek kullanamazsınız. Parlak renklerdeki mavi takım içine en basit ve kolay seçim beyaz gömlek olacaktır.

Mavi takım altına ayakkabı olarak kahve, bordo ve lacivert renk tonlarında seçilmelidir.

Konu hakkında daha fazla detay için derlediğimiz resim galerisini inceleyerek size en çok yakışacak modeli seçebilirsiniz.

Foto Galeri: Mavi Takım Elbise Modelleri

 

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kumaş Pantolon Kombin
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis