Kadın Blogu

Trend Erkek Saç Kesim Modelleri

27.05.2020
4.947
Trend Erkek Saç Kesim Modelleri

Erkekler genel olarak saç konusunda kadınlardan biraz daha şanssız diyebiliriz. Çünkü gerek saçların kısa olması, gerek saçlarına yapabilecekleri şeylerin biraz daha kısıtlı olması biraz talihsizlik denebilir. Ancak öyle erkek saç kesim modelleri var ki, neredeyse bu sorunların tamamını görmezden gelip, tüm dikkatleri üzerinize toplamanıza sebep olur. Biz de bu yazımızda sizler için popüler erkek saç kesim modellerini inceledik.

Saç Kesim Modelleri

“Saçlarınız, tarzınızı yansıtmalı”

Saçlarımız bizi istersek modern bir görüntüye, istersek nostaljik bir görüntüye istersekte bir apaçiye benzetebilir. (: işte bu yüzden seçeceğimiz saç kesim modeli ve saç tarama şeklimiz bizim için önemli. Bu yazımızda hem erkek kısa saç modelleri hem de erkek uzun saç modellerini inceleyeceğiz.

Erkek kısa saç kesim modelleri 

Erkek Kısa Saç Modelleri

Her ne kadar 1980 ve 1990’lı yıllarda erkekler için uzun favorilere sahip, düz ve uzun saçlar popüler idiyse de, artık kısa saç modelleri bir tık daha önde diyebiliriz. Genel olarak ünlülerin kullandığı bilhassa futbolcularda gördüğümüz saç modellerinden bazıları ve kesim modellerini fotoğraf galerimizde bulabilirsiniz. Kısa saç modellerinin kirli sakalla çok yakıştığını düşünsekte, yine de sakalsız ve karizmatik görünen birbirinden güzel saç modeli de galerimizde yer alıyor.

Erkek Kısa Saç Modelleri

Trend saçlar

Sakalsız, kısa saçların asaletini unutmayın !

Ki az önce 80 ve 90 lı yıllarda uzun saçların daha popüler olduğunu söylememize rağmen, sinek kaydı sakal traşlı ve kısa saçlı karizmatik tipler de filmlerden hala gözlerimizin önüne gelmiyor değil. Eğer saçlarınızı kısa kestirmek isterseniz, saçlarınızı kestirdikten sonra wax, jöle yada saç spreyi yardımı ile kolayca tarayabilir ve istediğiniz görüntüyü yakalayabilirsiniz. Hiçbir şey kullanmadan da oldukça güzel görüntüleri yakalayabileceğinizi de unutmayın.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri

Erkek Uzun Saç Kesim Modelleri

Erkek Uzun Saç Modelleri

Erkekler, kadınlar kadar saçlarına bakma konusunda başarılı değil maalesef. Ama yine de özveriyle saçlarına bakan pek çok erkek tanıyoruz. Kısa kategorisine girmeyecek ancak çokta uzun olmayan saç modellerine bu fotoğraf galerimizde yer veriyoruz. Saçlarınızı bu stillerden biri şeklinde kestirmeniz halinde, jöle kullanmadan taramanızı tavsiye ediyoruz. Dilerseniz saç kremi veya saç spreyi kullanarak bu güzel görüntüleri elde etmeniz mümkün. Ayrıca saçlarınızı yeni uzatacaksanız, bakımına dikkat etmeniz de çok önemli.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kıvırcık Saç Modelleri Erkek İçin Stiller

Uzun saçlı erkekler, başlarının anatomik yapıları da dikkate alınarak çeşitli modeller verebilmektedir.Kimi erkekler oldukça uzun saçlara sahipken, kimi erkekler uzunda olsa nispeten daha kısa saç stillerini de sevmektedir.

Uzun Erkek Saç Stili

Erkeklerde uzun saç

Daha fazla uzun saç modelleri hakkında aşağıdaki foto galerimizi inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fotogaleri : Saç Kesimleri 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler