Kadın Blogu

Birbirinden Güzel Kısa Saç Modelleri

28.05.2020
2.557
Birbirinden Güzel Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modelleri kadınlar için önemli bir konudur. Saç hem kadınlar için hem de erkekler için en önemli parçalardan biri diyebiliriz. Bu sebeple saçlarımıza yeterli özeni ve önceliği göstermeli, saçlarımıza hakkını vermeliyiz. Bu yazımızda kısa saç modelleri konusunu ele alacağız ve size ilham verecek birbirinden güzel kısa saç modellerine yer vereceğiz.

“Saçlarınız hızlı uzamıyor diye üzülmeyin”

Çoğu kadın saçlarının çok yavaş uzamasından şikayetçidir. Ancak bu durumdan şikayet etmek yerine, kısa saçlarınıza gerekli özeni gösterin ve kısa saçlarınız ile de gerçekten tarz olabileceğiniz gerçeğini fark edin. İster bob saç kesimi modeli ister pixie saç kesim modelini tercih edin, kesinlikle tarz olacaksınız.!  Yapmanız gereken şey, yüz şeklinize ve saç modelinize göre doğru saç kesim modellerini tercih etmek. Yazımızda hem düz saçlar için saç kesim modelleri hem de dalgalı saçlar için saç kesim modellerine yer verdik.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Topuz Saç Modelleri - 2022 Yeni Topuzlar

Kısa Saç Modelleri Kadınlar İçin

Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Dalgalı saçlar en yaygın saç türüdür. Kısa kesimlerde de oldukça dikkat edilmesi gereken saç cinsidir. Saça verilen katlar dalgalar hesaba katılmadan yapıldığında facia ile sonuçlanabilir. Bu yüzden kısa dalgalı saç kesimlerinde özellikle maharetine güvendiğiniz bir kuförü tercih etmelisiniz.

Dalgalı Kısa Saçlar

Dalgalı Kısa Stil

Kahküllü saç kesim modelleri

Kahküllü Saç Kesim Modelleri

Kısa, kahküllü saç kesim modelleri ile üniversite günlerinize geri dönebilirsiniz. Sade ve şık görünüşü ile en çok tercih edilen saç modellerinden bir tanesi kısa kahküllü saç kesim modelleridir.

Yuvarlak Yüzler İçin Kısa Saç Kesim Modelleri

Yuvarlak Yüzler İçin Kısa Saç Kesim Modelleri

Eğer yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz, düz ve ortadan ayrılmış saç modellerini tercih edebilirsiniz. Bu hem yuvarlak yüz hatlarınıza uyum sağlayacaktır.

Düğün İçin Kısa Saç Modelleri

Düğün İçin Kısa Saç Modelleri

Düğünlerde her zaman saçlarımız için en iyi kararı vermek isteriz. Bizde burada size düğün için kısa saç modelleri ile ilham vereceğiz.

Gündelik Kısa Saç Modelleri

Gündelik Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modeli günlük saç modelleri için oldukça kurtarıcı saç modelidir. Klasik bob saç modelinden çok farklı olmayan görselimizdeki örnek, gündelik saç modeli olarak kullanılabilecek oldukça güzel bir saç modelidir.

Basit Kısa Saç Kesim Modeli

Basit Kısa Saç Modeli

Hollywood’un eski günlerinde en popüler saç modellerinden bir tanesi de basit kısa saç modelidir.

Balo İçin Kısa Saç Kesim Modeli

Balo İçin Kısa Saç Modeli

Eğer bir baloya gidecekseniz, bu kısa saç modeli tam sizin için diyebiliriz. Sizce de balo için çok uygun bir kısa saç modeli değil mi ?

Kısa Dalgalı Saç Modeli

Vintage Kısa Dalgalı Saç Modeli

Vintage saç modelleri içerisinde yer alan bu saç modelimiz kısa ve dalgalı saçlara sahip kişiler için uygun. Özellikle saç renginizle oynamaktan haz alıyorsanız, oldukça yakışacaktır.

Kıvırcık kısa saç modeli

Kıvırcık kısa saç modeli

Kıvırcık Kısa SAç

Kıvırcık ve kısa saçlara sahipseniz, bu saç modelini deneyebilirsiniz. Yuvarlak yüz hatlarına sahip kadınlar için bu kıvırcık kısa saç modelini tercih edebilirsiniz.

Kısa at kuyruğu saç modeli

Kısa At Kuyruğu Saç Modeli

Düz saçlara sahip kadınlar için at kuyruğu saç her zaman kurtarıcı nitelikte olacaktır. Kısa saçlara sahip olmanız inanın hiç problem değil. Çünkü kısa at kuyruğu saç modeli için uzun saçlara ihtiyacınız yok. Kısa saçlar, at kuyruğu saç modeli için oldukça uygundur.

Kısa saçlar için gelin saç modeli

Kısa Saçlar İçin Gelin Saç Modeli

Kısa saçlarınız var ve ufukta gelinlik giymek gibi bir durumunuz varsa, kısa saçlar için gelin saç modeli örneğimiz tam size göre. Yapmanız gereken tek şey bukleleriniz için tokalar kullanmanız ve güzel bir çiçek bandı takmanız.

Örgülü kısa saç modeli

Örgülü Kısa Saç Modeli

Son derece kadınsı güzelliği ortaya çıkarmak isteyen kadınlar kısa bukleler ile birlikte, şık dağınık örgü ile örgülü kısa saç modelini tercih edebilir.

Kısa bob saç modeli

Kısa bob saç modeli

Son zamanların en popüler saç modellerinden bir tanesi olan kısa bob saç modeli, sizin oldukça şık bir görüntü kazanmanız için gereken sa modeli olabilir.

Kısa pixie saç kesimi

Kısa pixie saç kesimi

Farklı saç stilleri denemek istiyorsanız, o zaman bu şaşırtıcı stillerden biri olacaktır. Son zamanlarda popülerleşen bu kısa pixie saç kesimi modelini denemek isteyebilirsiniz.

Kısa dalgalı saç kesimi

Kısa dalgalı saç kesimi modeli

Kısa veya orta uzunlukta saçlara sahipseniz, bu saç stili oldukça karizmatik görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır. Saçlarınız dalgalı ise birazcık kabartıp sprey yardımı ile sabitlemek sizin için yeterli olacaktır. Kısa ve düz saçlara sahipseniz maşa yardımı ile dalgalı hale getirip aynı işlemi uygulayabilirsiniz.

Dağınık kısa saç modeli

Dağınık kısa saç modeli

Kısa saç modelleri kadınlarda içerisinde yer alan en çok tercih edilen kısa saç modellerinden bir tanesi de dağınık kısa saç modelidir.

Kısa sarışın saç modeli

Kısa Sarışın Saç Modeli

Kısa, düz ve sarı saçlara sahipseniz, saç kesim modelinizi örneğimizdeki gibi değiştirmeniz gerektiğinin farkına varmışsınızdır diye düşünüyoruz.

Kısa Saç Kesim Modelleri

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler