Kadın Blogu

Elbise Spor Ayakkabı Kombinleri

28.12.2019
1.120
Elbise Spor Ayakkabı Kombinleri

Elbise spor ayakkabı kombinleri; Elbise kombinlerinde en rahat kombin spor ayakkabısı ile yapılmaktadır. Kombin yaparken şıklığı artıran etkenlerin başında ayakkabılar gelmektedir. Elbise spor ayakkabı ile kombin yapılırken nelere dikkat edilmelidir. Nasıl kombin edilmelidir? Bu konulara birlikte göz atalım.

Elbise Spor Ayakkabı Kombinleri

Genelde günlük elbise kombinlerinde, arkadaş gezmelerinde açık hava gezmelerinde tercih edilen spor ayakkabıları, bazı durumlarda akşam yemekleri ve düğünlerde de kullanılmaktadır. Tabi bu yemeğin yenildiği ve düğünün yapıldığı ortam burada en önemli kriterdir.

Günümüzde spor ayakkabılarının sunduğu rahatlık ve şıklık o kadar üst düzeyde ki geçmişteki elbise altına spor ayakkabısı kullanılmaz tabusunu bile yıkmıştır. Spor ayakkabıları ile elbise kombini neredeyse abiyelerde kullanılabilecek hale gelmiştirJ

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Taba Rengi İle Uyumlu Renkler

Peki, elbise kombini ile hem rahat olmak, hem şık olmak, hem de doğruyu uygulamak için namı değer snekars ayakkabı elbise kombini nasıl olmalıdır?

2020 spor ayakkabısı elbise kombini

Midi boy elbise modelleri ile stiletto giyerseniz prenses gibi görünüzsünüz, ancak spor ayakkabısı ile kullanırsanız tarz ve cool bir görünüm yakalarsınız. Bu bağlamda elbise ile spor ayakkabısı kullanmak için ille de spor tarz bir elbise olmasına gerek yok. Günlük kullanıma uygun elbise modellerinin tümünde spor ayakkabısını rahatlıkla kombin edebilirsiniz.

Spor elbise modelleri ile spor ayakkabı modellerini kombin etmek sıradan bir hale geldi artık. Tarz olmak için spor elbise yerine mini elbise, dantelli elbise, önü kısa arkası uzun pütükareli elbise, düz elbise, çiçek desenli elbise, geometrik desenli elbise gibi çok farklı elbise modelleri ile spor ayakkabı kombini yaparak tarzınızı, stilinizi ve kişiliğinizi yansıtabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Tişört Elbise Kombinleri

Spor ayakkabısı ile kullanılan bir diğer elbise modeli de saloped elbise modelleridir. Saloped elbiseler ile şık ve rahat kombinler yapabilirsiniz.

spor ayakkabısı uzun elbise kombini

Elbise Spor Ayakkabısı Kombini Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elbise rengi ile spor ayakkabı rengi mutlaka uyumlu olmalıdır. Bu uyum giyimde renk uyumu doğrultusunda olabileceği gibi zıtlık uyumu ile de yapılabilir. Siyah elbise altına beyaz ayakkabı gibi.

Spor ayakkabı çanta kombini de elbise modeli ile uyum yakalamalıdır.

Elbise başörtüsü kombini yapılacaksa şal kullanılmalıdır.

Foto Galeri:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler