Kadın Blogu

Siyah Beyaz Elbise Kombinleri

10.01.2020
10
Siyah Beyaz Elbise Kombinleri

Siyah beyaz elbise kombinleri asla modası geçmeyen kombinler arsında yer almaktadır. Her türlü aksesuarla kullanılabilen ve her türlü ortama giyilebilen zamansız elbise modelleri arasında siyah beyaz elbise modelleri gelmektedir.

Siyah beyaz elbise modelleri dört mevsim kullanıma uygun kombinler arasında yer almaktadır. Günlük elbiselerden özel gün elbiselerine kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Siyah beyaz elbiseler ile ilgili detayları birlikte görelim…

Siyah Beyaz Elbise Kombinleri

Siyah beyaz elbise modelleri herkeste farklı şıklığa imza atmaktadır. Özel davetlerde kullanacağınız siyah beyaz sade elbise altına gösterişli bir ayakkabı seçerek kombini daha da şık hale getirmeniz mümkün.

Siyah Beyaz Elbise kombin

Siyah Beyaz Elbiseye Ne Renk Ayakkabı

Siyah beyaz elbise altına ayakkabı seçerken aksesuar renklerini de düşünmeli bütünlük arz eden kombinler doğrultusunda seçimler yapılmalıdır. Siyah beyaz elbise altına ayakkabı olarak genelde siyah ya da beyaz tercih edilmektedir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Spor Elbise Kombinleri

Oyda ki farklı renklerde ayakkabı tercihi ile daha da şık ve dikkat çekici olursunuz. Acil kombinlerde veya fazla dikkat çekici olmayan sade kombinlerde siyah yada beyaz ayakkabı seçilebilir. Ancak fark yaratan kombinler için kırmızı, mavi, pudra, taba rengi, kiremit rengi, turuncu, yeşil, kahverengi gibi… renklerde ayakkabı seçerek cool görünebilirsiniz.

Siyah veya beyaz dışındaki renklerde ayakkabı tercihleri yaparken kombini ayakkabı ile aynı renklerde saat, takı, çanta, şal, cüzdan, fular gibi giyim argümanları ile desteklenmeniz gerekmektedir. Örneğin; siyah beyaz elbiseye bordo, ayakkabı, bordo oje veya pembe ayakkabı, pembe fular, ya da mavi ayakkabı mavi şal gibi… bu seçenekleri daha da artırabiliriz.

Siyah beyaz elbise altına elbise modeline göre sandalet, platform topuk, stiletto, blok topuk, çizme, bot modelleri kullanabilirsiniz. Siyah beyaz günlük elbise kombinlerinde ise en çok tercih edilen ayakkabı beyaz spor ayakkabılar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Saks Mavisi Elbiseye Ne Renk Şal Olur

Siyah Beyaz Elbiseye Şal

Siyah beyaz elbise üzerine şal belirlerken kıyafetinizin dikkat çekmesini istiyorsanız sıcak, canlı ve parlak renklerde üç parça kombini yapmalısınız. Sade kombinler için ise siyah veya beyaz şal seçiminde bulunabilirsiniz

Siyah Beyaz Elbise eşarp kombin

Aşağıda konu ile ilgili derlediğimiz sezonu son trendlerinden oluşan görselleri inceleyerek daha fazla fikri sahibi olabilirsiniz.

Foto Galeri: Siyah Beyaz Elbise Kombin Seçenekleri

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu