Kadın Blogu

Payetli Elbise Kombinleri

01.03.2020
893
Payetli Elbise Kombinleri

Payetli elbise kombinleri ile sezonun en şık kombini yapabilirsiniz. Payetli elbiseler parıltılı görünümleri ile bulunduğunuz ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi sağlayacaktır. Şimdi paylaşacağımız bilgiler ile ise bulunduğunuz ortamda kıskanılacak görünüm yakalamanızı sağlayacaktır.

Payetli Elbise Kombinleri

Özel gün ve davetlerin kıyafeti olarak bilinen payetli elbise modelleri ile farklı kombinler yaparak soka stili hatta ofis kombini yapabileceğinizi biliyor musunuz? Son birkaç sezondur kullanımına devam edilen payeli elbise modelleri 2020 sezonunda da hız kesemeden devam edecek gibi görünüyor.

Payetli elbise modelleri 2020

Yeni sezon payetli elbiseleri sokak stilinde çok fazla kullanılmasa da özel gün ve gecelerin olmazsa olmazı olacak gibi duruyor. Tek parça şıklığın en gözde kombini olan payetli elbise kombini nasıl yapılır? Payetli elbise ayakkabı kombini nasıl yapılır? Payetli elbise şal kombini yaparken nelere dikkat edilmelidir gibi soruların cevaplarını birlikte görelim.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Tesettür Giyim Modelleri

Payetli Elbise Altına Ayakkabı

Payetli elbise ayakkabı kombininde kullanılacak ayakkabı mat renklerde deri olmalıdır. Payetli elbise ayakkabı kombininde seçtiğiniz elbise rengi ile uyumlu renkler kullanılmalıdır. Elbisedeki payetler elbisenin üst kısmındaysa ışıltılı ayakkabı tercih edebilirsiniz. Ancak payetler elbisenin etek kısımlarında ise kesinlikle sade ayakkabı tercihi yapmalısınız.

Payetli elbise modellerinde en sık kullanılan ayakkabı rengi ise siyah, pudra, bej, gri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayakkabı, çanta, şal ve aksesuar uyumu sağlamalı elbise çok ışıltılı ise bu ögeler sade seçilmelidir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Haki Yeşilin Üstüne Hangi Renk Şal Gider

Payetli elbise modelleri 2020

Payetli elbisedeki ışıltılar çok yoğun değilse minimum ışıltıya sahip ayakkabı modelleri kullanabilirsiniz.

Payetli Elbise Şal Kombini

Payetli elbise modelleri tesettürlü bayanlarında özel gün ve gecelerde sıklıkla kullandıkları elbise modelleri arasında yer almaktadır. Payetli elbise şal kombininde ayakkabı elbise kombinindeki detaylar elbise şal kombini içinde geçerlidir. Yoğun payetli elbise modelleri ile sade renklerde şal kullanılmalıdır.

Minimum payete sahip elbise modelleri ile ise simli şal modellerini kullanabilirsiniz.

Aşağıda 2020 payetli elbiselerinden derlediğimiz resim galerisini siz değerli takipçilerimizin istifadesine sunuyoruz. Daha fazla detay için görselleri inceleyebilir ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Foto Galeri Payetli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler