Kadın Blogu

Ombre Modelleri 2019

Ombre, saç modelleri ve renkleri dünyasında son yıllarda en çok öne çıkan seçeneklerden biridir. Hem sarı hem kumral hem de koyu renkli saçlı kadınların tercih ettiği ombre; ayrıca hem kısa hem de uzun saçlı kadınlar arasında tercih edilmektedir.

2019 ombre modelleri arasında, pek çok farklı tarza, yüz tipi ve saç uzunluğu ve rengine uygun model seçenekleri bulunmaktadır. Günlük kullanımı oldukça rahat olan ve modern bir görünüm sağlayan ombre modelleri arasında; sarı ombre modelleri ve kumral ombre modelleri ön plana çıkmaktadır. Ayrıca, kısa saç ombre modellerinin de daha çok tercih edilmeye başlandığını görüyoruz.

Yaz yaklaşıyor! Sıcak yaz günlerinde, bronzlaşan teninize çok yakışacak, hem modern hem de havalı bir saç modeli arıyorsanız, ombreli saç modellerinden ilham alarak görünümünüzü yenileyebilirsiniz.

Ombre yaptırmadan önce, kuaför seçiminin de oldukça önemli olduğunu bilmelisiniz. Bu tarz saça ışıltı katan tasarımlarda, mutlaka işinde uzman ve tecrübeli bir kuaför tercih etmeniz, daha başarılı ve daha modern ve doğal görünen saçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Sarı Ombre Modelleri 2019

Ombre modelleri 2019 yılında da açık renkli kadınlar arasında daha çok tercih ediliyor. İnternette, sarı ombre modelleri 2019 diye arama yaparsanız,  sayısız farklı model seçeneği ile karşılaşabilirsiniz.

Sarı ya da kumral tonlarda saçlarınız varsa, siz de 2019 yılının öne çıkan ombre modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu yıl gerçekleşen büyük galalara ve kırmızı halıya baktığımızda da, ombre ile sıkça karşılaşıyoruz. Saç diplerinin daha koyu ve uçların daha açık olduğu ombrede, sarı saçlı kadınlar da çok tatminkar sonuçlar elde etmektedir.

Sarı ombre modelleri

Sarı saçlara çok yakışan bir model! Saçlarınızın tamamının tek renk olmasından sıkıldıysanız, siz de tercihinizi sarı ombre modellerinden yana kullanabilirsiniz. Uçlara doğru daha açık sarı tonlarının hakim olduğu bu modeller, yaz aylarında bronzlaşan teninize de çok yakışacaktır…

Sarı ombre 2019

Ombre, daha açık sarı renkli saçlarda da tercih edilmektedir. Platin sarısı saçlarınız varsa, kuaförünüzden böyle bir model talep edebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kıvırcık Saç Bakım Önerileri

Kumral Ombre Modelleri 2019

Kumral saçlarınız varsa ya da saçlarınızı kumral tonlarına boyatmayı düşünüyorsanız, tek renk bir saç rengi yerine daha havalı ve daha hareketli görünen kumral ombre modellerine yönelebilirsiniz…

Kumral ombre modelleri

Modern, şık ve havalı bir görünüm sağlayan kumral ombre modelleri, ünlü güzellerin de son yıllarda sıkça tercih ettikleri modeller arasındadır.

Ombre modelleri 2019

Saçlara doğal bir ışıltı ve hareket katan ombreler, tarzınızın da tamamlayıcısı olacaktır.

Kısa Saç Ombre Modelleri

Ombre modellerinin sadece uzun saçlı kadınların tercihi olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz! Hemen her saç kesimine uygun olan ombreler; omuz hizasında hatta daha kısa saç kesimlerine de yakışmaktadır.

Kısa saç ombre modelleri

Omuz hizasında ya da daha kısa saçlarınız varsa, siz de tercihinizi kısa saç ombre modellerinden yana kullanabilirsiniz. Saç diplerinden uçlara doğru açılan bu kahve- kızıl tonları, 2019 yazı için de iyi bir seçim olacaktır.

Ombre modelleri 2019

Kısa saçlarınız varsa ve saçlarınıza hareket katacak bir saç modeli arıyorsanız, kumral ve sarı ombre modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. 2019 ombre modelleri arasında da yerini alan bu modeller, yüzünüze daha genç ve modern bir hava katacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Tüm Dikkatleri Üzerine Çeken Kumral Saç Rengi

Ombre Modelleri Uzun Saç

Ombre, saça ışıltı katmaya yaradığı için özellikle uzun saçlarda ombre modellerini tercih etmeniz uzun ve ışıl ışıl saçlara sahip olmanızı sağlayacak ve şıklığınıza şıklık katacaktır.

2019 yılında kullanabileceğiniz; sarı, kumral ya da kısa saç ombre modelleri için aşağıda yer alan galerimize de göz atabilirsiniz:


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu