Kadın Blogu

Mürdüm Abiye Kombinleri

26.01.2020
987
Mürdüm Abiye Kombinleri

Mürdüm abiye kombinleri özel gün ve gecelerin olmazsa olmaz kombinleri arasında yer almaktadır. Her yaştan kullanıcının kullandığı mürdüm rengi abiye modelleri düğün, nişan, balo, ve kokteyllerin olmazsa olmaz gece kıyafetleri arasında yer almaktadır.

Mürdüm rengi abiye kombini nasıl yapılır? Mürdüm rengi abiye altına ayakkabı nasıl olur? Mürdüm rengi abiyeye ne renk şal olur? Gibi soruların cevaplarını görelim.

Mürdüm Abiye Kombinleri

Mürdüm rengi abiye kombinleri ile soft kombinler yapabileceğiniz gibi sert ve çarpıcı kombinler de yapabilirsiniz. Mürdüm ile uyumlu renkler doğru oranlarda kullanıldığı zaman her daim göz alıcı şıklık sizinle olacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Tesettür Giyim Modelleri

Mürdüm abiye kombininde en çok kullanılan renk gridir. Mürdüm abiye, gümüş çanta ve gümüş ayakkabı ile mükemmel kombinler yapabilirsiniz.

mürdüm rengi kısa elbiseye ayakkabı

Mürdüm rengi abiyeyi açık havada kullanacaksanız ten rengi, krem, bej, gri, pudra ve siyah gibi renkleri mürdüm rengi abiye ayakkabı, çanta ve şal kombininde kullanabilirsiniz.

Mürdüm Abiyeye Ne Renk Ayakkabı

Mürdüm abiye kombininde en önemli detay ayakkabı modelidir. Salon kullanımlarında gri, ten rengi, siyah, dore ayakkabı kullanabilirsiniz. İşlemeli, taşlı abiye modellerinde ise işleme rengi doğrultusunda ayakkabılar kullanabilirsiniz.

Taşlı ve işlemeli abiyelerde sade ayakkabı kullanımı daha şık olacaktır. Sade elbiselerde taş, işleme, dantel ve tül detaylı biraz daha gösterişli ayakkabı modeli kullanabilirsiniz.

Mürdüm rengi elbiseye nasıl ayakkabı

Üçlü kombinlerde vizon rengi, nude renk ve beyaz kombine dahil edilmelidir. Mürdüm rengi elbise, pudra rengi ayakkabı ve pudra rengi çanta ile huzur verici şıklık sizinle olacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Haki Yeşilin Üstüne Hangi Renk Şal Gider

Mürdüm Uzun Abiye Elbise Kombinleri

Mürdüm uzun elbise kombini yapılırken öne çıkan çanta detayıdır. Ayakkabı rengi ile çanta rengi uyumu önemlidir. Ancak elbise sade bir elbise ise çanta odak noktası olacaktır. Bunun içinde çanta biraz daha gösterişli ve göz alıcı olmalıdır.

Mürdüm Rengi Kısa Elbise Kombinleri

Kısa abiye elbise modelleri altına ayakkabı seçiminde ise ayakkabı, çanta ve aksesuar uyumu komple bütünlük içinde olmalıdır.

Mürdüm rengi kombinlerde ton sür ton kombinde son derece şık sonuçlar vermektedir. Özellikle kokteyl ve salon kombinlerinde kullanılan elbisenin iki ton koyusu veya açığı ayakkabı modelleri ile mükemmel kombinler ortaya çıkmaktadır.

Foto Galeri: Mürdüm Abiye

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler