Kadın Blogu

Kiremit Rengi Yeşil Uyumu

24.04.2020
1.266
Kiremit Rengi Yeşil Uyumu

Kiremit rengi yeşil uyumu; kiremit rengi kombinleri her mevsim kullanabilirsiniz. Kiremitrengi kombinler özel gün ve gecelerden günlük kombinlere kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kiremit rengi kombinlerle aynaları çatlatacak şıklığa kavuşmak için önemli detayları bilmeniz gerekmektedir.

Birçok renkle uyum sağlayan kiremit rengi yeşille bir araya geldiği zaman sandığınızdan da şık olabilirisiniz.(tabi bunu kiremit veya yeşil ile ten rengi ile uyum sağlayan kişiler için söylüyorum)

Yeşile yakışan renkler

Kiremit Rengi Yeşil Uyumu

Kiremit rengi denilince akla ağırbaşlı kombinlerin yanında eğlenceli ve neşeli kombinler de gelmektedir. Zira doğum günlerinden kokteyl ve balolara kadar kiremit rengi kombinleri kullanabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Tişört Elbise Kombinleri

İşte kiremit yeşil uyumu da bu noktalarda ortay acıkmaktadır. Kiremit yeşilin birleştiği kombinleri sıralamaya çalışırsak; elbise ayakkabı, pantolon gömlek, pantolon tişört, pantolon bluz, pantolon tunik, etek gömlek, tulum, etek bluz gibi aklınıza gelebilecek tüm kombin renklerinde rahatlıkla kullanılmaktadır. Anlayacağınız kampüsten ofise, günlük kombinlerden sokak stiline kadar geniş bir çevresi olan kiremit rengini yeşil ile buluşturmaktan korkmayın derim siz değerli takipçilerime.

Kiremit Rengi Yeşil Uyumuyla Pantolon Gömlek Kombini

Kiremit rengi pantolonlar gerek kadın gerekse erkek kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Kiremite yakışan renkler arasında olan yeşili ten renginiz ile uyum sağlıyorsa üst kombin parçasında kullanmak en iyisi diyebiliriz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kırmızı Elbise Üzerine Hangi Renk Eşarp

Gül benizli veya pembe yanaklı kişilerde ise üst kombin parçası olarak kiremit rengini kullanabilirsiniz. Zira kiremit rengi, yanaklarınızdaki allığı daha da ortaya çıkartacağı için şıklığınızı ve güzelliğinizi artıracaktır.

Kiremit ile yeşil

Kiremit rengiyle yeşili elbise şal kombinlerinde de kullanabilirsiniz. Kiremit elbise ile yeşil şal kullanımı da oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Egzotik desenlerden oluşan iki renkli kombin parçalarında ise sıklıkla başvurulan renk olarak karşımıza yeşil çıkmaktadır.

Yeşil kiremit uyumuyla yapılan desenler her zaman daha gösterişli ve enerji verici olmuştur. bu iki rengin kombininde en çok yağ yeşili, haki yeşil, mint yeşili ve koyu yeşil kullanılmaktadır.

Aşağıda 2020 döneminde koleksiyonlarda boy gösteren ve çok beğenilen kiremit rengiyle yeşilin bir arada bulunduğu kombinleri sizler için derledik.

Foto Galeri: Kiremit Rengi Ve Yeşil

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler