Kadın Blogu

Modern Raf Askılık Çeşitleri 

15.04.2021
366
Modern Raf Askılık Çeşitleri 

Askılık çeşitleri, sunduğu pratiklik sebebiyle gönüllerde taht kurmayı başaran Modern Raf ürünlerinden yalnızca biridir. Askılık çeşitleri hakkında söylenecek, anlatılacak çok şey var ama burada biraz duraksamak isteriz. Çünkü “Türkiye’nin ilk raf sistemleri e-ticaret sitesinden” bahsetmenin bizce tam sırası.

 

Modern Raf, bir kadın girişimcinin hikâyesidir. Ne zaman nereden ilham alacağımız belli olmaz. Belki bu öykü siz okurlara ilham olur ne dersiniz? Modern Raf’ ı yakından tanıyalım mı?

 

Markanın başlangıç hikâyesi aslında 2002 yılına dayanmaktadır. O yıl Modern Raf’ ın kurucusu olan Ayşe Hatun Arslanbaş’ ın eşi İdris Arslanbaş, çalıştığı raf mağazasından ayrılmaya karar verir. İşten ayrılırken kendi işimizi kurarız düşüncesi yoktur aslında. Şans bu ya Arslanbaş çiftinin yolu yine bir noktada raf sistemleri ile kesişir. Ayşe Hatun Arslanbaş, en iyi bildikleri işi yapmanın fark yaratacağına inanır ve markanın tohumlarını atmaya başlar.

Çift, markanın adının ne olacağı konusunda kısa bir değerlendirme yaptıktan sonra Ayşe Hatun Arslanbaş en uygun adın “Modern Raf” olduğunu düşünür ve eşi de bu fikri onaylar. Tabii her girişim hikâyesinde olduğu gibi Modern Raf da kısa da olsa sancılı bir süreçten geçmiştir. İlk birkaç ay hiç iş yapamayan Modern Raf, kendimizi bir şekilde duyurmalıyız, insanlara kendimizi tanıtmalıyız düşüncesiyle reklam çalışmalarına başlar. Samsun kuruluşlu olan Modern Raf, tanıtım faaliyetlerine başlamasıyla birlikte hem Samsun hem de Karadeniz’de adından söz ettirmeyi başarır.

 

Marka, yıllar geçtikçe daha çok gelişmekte daha çok büyümektedir. Yıl 2013, Modern Raf Eskişehir’de Türkiye’nin dev markalarından birine 1500 metrekarelik bir mağaza yapar ve fırsat bu fırsat gitmişken tüm şehre kataloglarını dağıtırlar. Beklediklerinden daha iyi geri dönüşler alan marka, taleplerin artmasıyla beraber bir çözüm yolu arar ve e-ticaret girişiminin ilk kıvılcımları Arslanbaş çiftinin zihninde belirmeye başlar.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Koltuk Takımları ile Salon Dizaynlarınızı Tamamlayın

 

Artık teknoloji ilerlemekte, e-ticaret siteleri gün geçtikçe artmaktadır. Tüm Türkiye’ye seslerini duyurabilecekleri bir platforma ihtiyaç vardır. Bu noktada Modern Raf’ ın yolu bir şekilde e-ticaret alanında profesyonel biri ile kesişir. Marka, ilk başta biraz tereddüt eder çünkü öncü olmak demek risk almak demektir. Öncü olmak için fark yaratmak gerekir. Çift nihayet kararını verir ve tüm Türkiye’ye daha ulaşılabilir bir hizmet vermek için kolları sıvayarak bugün Türkiye’nin ilk raf sistemleri e-ticaret sitesi olarak anılan modernraf.com.tr’yi kurar.

 

Bu hikâyeyi neden anlattık? Bir markadan alışveriş yaparken o markayı derinlemesine incelediniz mi hiç? Bize sorarsanız bazen incelemekte fayda var. Özellikle de internet alışverişine hâla güvenemeyen biriyseniz belki markayı yakından tanımak, size yardımcı olabilir.

 

Modern Raf Tüm Askılık Modelleri 

 

Eğer bir askılık almak istiyorsanız önce ihtiyacınızı tam olarak netleştirmenizi öneririz. Eğer mağazanız için bir askılığa ihtiyacınız varsa, satışa sunduğunuz ürünlere uygun olarak tekstil askılıklarından birini tercih edebilirsiniz. Eğer büyük bir mağazaya sahipseniz sizin için daha kullanışlı olacağını düşündüğümüz konfeksiyon askılıklarından birini tercih edebilirsiniz.

Modern Raf askılık modelleri elbette bununla sınırlı değil. Mağazanızın yapısına göre raflı askılık çeşitlerinden birini de tercih edebilirsiniz. Tüm askılık modellerini görmek için modernraf.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Küçük Balkon Dekorasyon Örnekleri

 

Ayaklı Elbise Askısı Çeşitleri 

 

Ayaklı elbise askılarında renk, model ve kullanılan materyal açısından oldukça fazla seçenek sunulmaktadır. Ayaklı elbise askısını nerede kullanmak istediğinize bağlı olarak rengini ve modelini belirleyebilirsiniz.

 

Modern Raf ’ta istediğiniz tarzda ayaklı elbise askısını bulabilmeniz mümkün. Hem uygun fiyatlı, hem de uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli bir ayaklı elbise askısı arıyorsanız Modern Raf askılık çeşitlerine mutlaka göz atmanızı öneririz.

 

Ahşap Askılıklar ile Dekorasyon Önerileri 

 

Ahşap askılıklar bulunduğu ortamı oldukça şık ve modern göstermektedir. Bildiğin üzere son zamanlarda ahşap ürünlere olan ilgi oldukça artmıştır. Bize sorarsanız ahşap ürünlere en yakışan renkler krem tonlarıdır. Eğer ahşap askılığınızı evinizde kullanacaksanız tam yanına yerleştirilmiş pampaslar oldukça şık duracaktır. Odanızda bir bütün sağlamak isterseniz ahşap askılık modelleri ile ahşap avizeleri birlikte kullanabilirsiniz.

 

Ayaklı Ahşap Askılıklar Nerelerde Kullanılır? 

 

Ayaklı ahşap askılık modelleri, hem uzun yıllar kullanılabilir olması, hem bulunduğu alana farklı bir hava katması, hem de pratik olması sebebiyle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ayaklı ahşap askılık modellerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Ayaklı ahşap askılık modellerinden birkaçını bir araya getirerek giyinme odanızda kullanabileceğiniz gibi, haftanın kombinlerini asmak için yatak odanızda da kullanabilirsiniz.

 

Ayaklı ahşap askılık modelleri, mağazalarda da sık kullanılmaktadır. Özellikle modern tasarıma sahip giyim mağazalarında sık kullanılan ahşap askılık modelleri butiklerin de gözdesidir. Anlamış olduğunuz üzere ayaklı ahşap askılık modellerini nasıl kullanacağınız size kalmış. Tek yapmanız gereken nasıl bir ayaklı ahşap askılık modeline ihtiyacınız olduğuna ve nasıl bir tasarım istediğinize karar vermek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler