Kadın Blogu

Lacivert Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Olur?

20.12.2022
7.560
Lacivert Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Olur?

Lacivert Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Olur; lacivert elbise kombinleri her alanda sıklıkla tercih edilerek gece elbisesinden tutunda günlük elbise kombin olarak dahi tercih edilen elbise renkleri arasında yer almaktadır.

Lacivert ilk bakışta kasvetli ve sıkıcı bir renk gibi görünür. Ancak hemen hemen her tarza, mekana ve ten rengine uyum yakalayan bir renktir aynı zamanda da. Bu nedenle. Bu nedenle her bayanın dolabında bir tane de olsa lacivert elbise olmalıdır.

Doru renklerle ve doğru oranda tercihlerle acil ve zamansız ortamlarda bile kolay kombin edilmesinin yanı sıra olağan üstü de şıklık sunmaktadır.

Lacivert Elbisenin Altına hangi Renk Ayakkabı giyilir

Lacivert elbise ile şıklığı yakalarken aynı zamanda ağır ve vakar bir görünüm de kazanacaksınız. Elbise modelleri kombin edilirken en çok dikkat edilen detay elbise ayakkabı uyumu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Lacivert elbise kombinlerinde ilk dikkat çeken ayrıntı olan ayakkabı elbise uyumu detayı için bilgi sahibi olmak istemez misiniz?

İşte detaylar…

Lacivert Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Olur?

Lacivert elbise kombinleri yaparken ayakkabı seçimlerinizi kullanacağınız mekana göre seçmelisiniz. Örneğin açık hava gezisindeyken rahat ve spor lacivert elbise altına ayakkabı olarak beyaz, gri, pudra veya bej renklerinde spor ayakkabısı tercih edebilirsiniz.

Lacivert elbise ile düğün ve benzeri organizasyonlarda bulunacaksanız lacivert abiye elbise altına ayakkabı olarak gri, lacivert, siyah ve ten rengi ayakkabı renklerini tercih edebilirsiniz.

Yumuşak ve soft lacivert elbise kombinleri için ise lacivert elbise altına pudra, bej ve ekru renk tonlarında ayakkabı kullanmanızı öneriyoruz.

Günlük kullanımlarda, akşam gezmelerinde ise siyah ayakkabı oldukça doğru bir seçim olacaktır.

Göz alıcı ve sıradanlıktan uzak lacivert elbise kombinleri için ise kırmızı veya kiremit rengi ayakkabı kullanabilirsiniz. Bu kombinlerde ayakkabı renklerini çanta, cüzdan, fular veya takı ile kullanarak komple bütünlüğü yakalamanız gerekmektedir

Lacivert Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Olur

Lacivert elbiseye hangi renk ayakkabı sorusunda seçeneklerinizi artırmak mümkündür. Çünkü lacivert ile uyumlu renkler oldukça fazla.

Gelin şimdi de lacivert ile uyumlu renklere göz atalım.

Lacivert İle Uyumlu Renkler

 • Siyah
 • Pudra
 • Gri
 • Dore renkler
 • Camel renkler (özellikle lacivert elbise sonbahar kombinlerinde kullanabilirsiniz)
 • Kiremit rengi
 •  Beyaz
 • Füme
 • Kırmızı
 • Bej rengi
 • Mercan rengi
 • Kum beji rengi
 • Buz mavisi
 • Ekru renk tonlarına ayakkabı tercihleri yapabilirsiniz.

Lacivert elbise altına stiletto, sandalet, babet, spor ayakkabısı, dolgu topuk, bot veya çizme tercih edebilirsiniz. Lacivert elbiseye ayakkabı seçiminde dikkat edeceğiniz detay içinde bulunacağınız mekan olarak karşımıza çıkmaktadır. Mesela, özel bir davette el güzeli ince topuklu stilettodur. Böyle bir ortama giyeceğiniz elbise altına ayakkabı olarak asla spor ayakkabısı tercih edemezsiniz.

Lacivert Elbise nasıl kombinlenir ?

Lacivertin her rengi taşıyabiliyor olması kombin yapmak açısından bize büyük bir kolaylık sağlıyor. Yine de lacivert renge en çok yakışan renkler gümüş, buz mavisi, vizon, lame olarak karşımıza çıkıyor. Tercihinizi bu renklerden yana yaparak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Lacivert elbise, gümüş çanta, krem veya buz mavisi ayakkabı ile lacivert elbisenizi kombinleyebilirsiniz.

Daha fazla fikir için sizler için derlediğimiz resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Foto Galeri: Lacivert Elbise Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Özet
Lacivert Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Olur?
Başlık
Lacivert Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Olur?
Açıklama
Lacivert İle Uyumlu Renkler Siyah Pudra Gri Dore renkler Camel renkler (özellikle lacivert elbise sonbahar kombinlerinde kullanabilirsiniz) Kiremit rengi  Beyaz Füme Kırmızı Bej rengi Mercan rengi Kum beji rengi Buz mavisi Ekru renk tonlarına ayakkabı tercihleri yapabilirsiniz.
Yazar
Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kargo Pantolon Bayan Kombin Yapımı
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis