Kadın Blogu

Krem Koltuğa Hangi Renk Yastık Olur?

05.10.2021
953
Krem Koltuğa Hangi Renk Yastık Olur?

Krem renkli koltuk takımlarına her zaman bir şans daha verilebilir. Hem kombinlemesi hemde iç açıcı bu rengi birçok aksesuarla kombinleyerek neşeli, klasik veya modern hale getirebilirsiniz. Bunu yastık, halı veya objelerle yapmak mümkün. Sizler için bu detaylardan biri olan Krem Koltuğa Hangi Renk Yastık Olur? konusunu araştırdık. Gelin beraber inceleyelim.

İlginizi Çekebilir : Krem Rengi Koltuk Takımına Fon Perde

Krem rengi koltuk dekorasyonu

Krem rengi koltuk dekorasyonu

Krem Renk Koltuğa Ne Renk Yastık

Aklınıza ilk gelen sorulardan biri odanıza ne renk tonları uygulamanız ve dekor ürünlerini ne renklerde seçmeliyim soruları olabilir. Krem rengi salon dekorasyonları tek başına nötr renktedir. Siz eğer daha klasik renklerde isterseniz krem rengi ile uyumlu renklerden olan lacivert, gri, füme, beyaz ve antrasit renklerin karışımını kullanmanızı öneririz. Her döneme uyum sağlayacağı kesin.

Krem renk koltuğa ne renk yastık olur

Krem renk koltuğa ne renk yastık olur

Krem koltuklara yastık seçiminde içinizi açacak doğa hissi verecek çimen yeşili, haki yeşil hatta zümrüt yeşili yastıkları çizgili krem yastıklarla birlikte kombinleyebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Şık Tarza Sahip İşlevsel Baza Modelleri

Krem koltuklara ne renk duvar boyasında da bu kombini kullanabilirsiniz yeşil renk yastıklara yeşilin aynı tonundan duvar kağıdı veya bir tablo yerleştirebilirsiniz.

Krem rengi koltuğa yastık

Krem rengi koltuğa yastık

Krem Rengi Koltuğa Hangi Renk Uyar?

Birde krem rengi koltuğa uyan renklerde kremle arası iyi olan renklerden biri kahverengini ve sütlü kahve tonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu renkle hem spor, hem modern, hem de klasik tarzda kombinler yapabilirsiniz.

Krem rengi koltuğa hangi renk uyar?

Krem rengi koltuğa hangi renk uyar?

Krem kahve uyumunde leopar gibi içinde tonlarını barındıran çekici yastıklar veya obje içeren desenler de tercih edebilirsiniz.

Krem koltuk takımına renkli yastık

Krem koltuk takımına renkli yastık

Krem Rengi Koltuk Dekorasyonu

Krem rengini her zaman nötr ve duru kullanmanız gerekmez. Renk sevenler için hemen hemen her renkli uyumlu bu renk koltuklarınıza mor, mavi, sarı, pembe gibi yastıklarda tercih edebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Yanlış Yatak Kullanımı Sonucu Başınıza Gelebilecek 8 Sağlık Sorunu!

Renkli yastık kullandığınızda;

→Yastık renginin tonunu halı deseninizde de seçebilirsiniz.

→Halınızı da açık tonda sade seçip, yastık renklerine uyumlu duvar kağıdı, fon perde veya aksesuarlarla da dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

→Çiçekli desenler odanızı daha spor, geometrik desenler daha klasik yapar.

→Renk uyumunda sadelikten yana olanlar ton sür ton uygulayabilirler.

Krem salon takımına ne renk yastık

Krem salon takımına ne renk yastık

Krem koltuğa yastık

Krem koltuğa yastık

Aşağıda sizlere daha detaylı fikirler vermesi için resim galerisi paylaşıyoruz. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Varsa sorularınız, sorabilirsiniz.

RESİM GALERİSİ : Krem Koltuğa Hangi Renk Yastık Olur?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler