Kadın Blogu

Krem Rengi Koltuk Takımına Fon Perde

26.09.2021
718
Krem Rengi Koltuk Takımına Fon Perde

Mobilyada bazı renkler kurtarıcı, bazı renkler kolaylık, bazı renkler ise cazibedir. Krem rengi koltuk kombinleri de sık kullanılan tamamlanması en kolay ve zevkli renklerdendir. Krem rengi koltuklar geçmişten günümüze favoriliğini kaybetmeyen, tarzları her ne kadar değişsede renk seçiminde akıllarda kalıcı bir skaladır. Sizlerde krem rengi koltuklardan yana tercihinizi kullandıysanız ve Krem Rengi Koltuk Takımına Fon Perde arıyorsanız, gelin beraber inceleyelim..

Krem Rengi Koltuk Takımına Perde

Krem tonlara hemen hemen her renk uygun olsa da mobilyada bazı renkler göz alıcıdır. Krem mavi uyumu, krem kiremit uyumu, krem sarı uyumu bunlardan bazılarıdır. Görseldeki gibi mavi tonlar ile krem koltuklarınıza mavi geçişli yastıklar tasarlayarak, desenli bir fon tercih edebilirsiniz.

Perde koltuk renk uyumu

Perde koltuk renk uyumu

Daha renkli tasarımlar sevenler için krem rengi koltuk perde uyumunu sağlayan sarı rengi kullanarak, hayatlarına bir canlılık katabilirler.

Koltuk takımına uygun perde

Koltuk takımına uygun perde

Fon Perde Koltuk Uyumu

Fon perdeler evin tasarımını oluşturan aksesuarlardandır. Krem rengi koltuk takımlarına yine krem tonlarında fon perdeler de tercih ederek, tercihinizi sadelikten yana kullanabilirsiniz. Krem, gri, siyah tonlarını da harmanlayabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Koltuk Takımı Renk Uyumu
vizon rengi koltuk takımına uygun perde

vizon rengi koltuk takımına uygun perde

Krem koltuklarınız veya vizon rengi koltuk takımına uygun perde seçiminde zorlandıysanız. Öncelikle ne istediğinizi bilmelisiniz. Desen seviyormusunuz? veya sadelikten mi hoşlanırsınız? yada canlı renkler olmadan asla mı diyenlerdensiniz? bunu kendinizi sorun ve krem koltuğunuza tasarımlar oluşturun. Ayrıca evin durumu cephesi aydınlığı da fon perdelerinizin daha koyu tonlardamı yoksa açık tonlarda mı olması gerektiğini belirler.

mobilya perde uyumu

mobilya perde uyumu

Sizlere resim galerisi ile bazı fikirler sunmaya çalıştık. Umarım krem koltuk seçimlerinize fon perde uyumu konusunda yardımcı olmuştur.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Fon Perde Koltuk Uyumu

RESİM GALERİSİ : Krem Rengi Koltuk Takımına Fon Perde

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler