Kadın Blogu

Kırmızı Elbise Ayakkabı Kombini

09.11.2019
1.632
Kırmızı Elbise Ayakkabı Kombini

Kırmızı elbise her bayanın dolabında mutlaka bulunur. Giyecek hiçbir şeyim yok denildiği an kırmızı elbise devreye girer. Peki kırmızı elbise kombini yapmak kolay mıdır? Zor mudur? Gelin şimdi birlikte Kırmızı Elbise Ayakkabı Kombini hakkında bilgiler verelim.

Kırmızı Elbise Ayakkabı Kombini

Kırmızı elbise altına ayakkabı kombin yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Kırmızı elbise altına hangi renk ayakkabı olmalıdır?

 • Dore
 • Beyaz
 • Füme
 • Siyah
 • Ten rengi
 • Pudra
 • Krem
 • Metalik renkler
 • Gri gibi renkleri kullanarak kırmızı elbise ayakkabı kombini yapabilirsiniz. Kırmızı elbise ayakkabı kombini yaparken elbiseyi kullanacağınız mekan ve elbise modeli önemlidir. Açık havada spor bir elbise modeli için spor ayakkabı kullanabilirsiniz.

  Kırmızı elbise

Kırmızı dantelli elbise için topuklu sandalet veya stiletto kullanabilirsiniz.

Kırmızı abiye elbise seçiminiz gösterişli ve taşlı modellerden yana ise abartısız ve mat renk tonlarında olmak şartı ile ten rengi, gri, pudra veya siyah ayakkabı seçebilirsiniz. Sade bir elbise için ise yukarıda saydığımız renklerde canlı renklerde ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz.

Özel bir gecede kalem elbise altına kullanacağınız ayakkabı rengi ise nude veya ten rengi olmalıdır.

Mini kırmızı elbise modelleri ile ise ince yüksek topuklu sandalet, dolgu topuk sandalet veya stileltto kullanabilirsiniz. Bu kombinde renk olarak kırmızı rengi de tercih edebilirsiniz.

Kırmızı elbise kombini kış için yapılacaksa siyah opak çorabı kesinlikle öneriyoruz. Siyah opak çorap ile süet stiletto veya bootie kullanabilirsiniz. Bu noktada elbise modeli de önemli tabi ki. Uzun elbise altına opak çorap hoş olmayacaktır. Uzun kırmızı elbise kış içinde bilek boy bot kullanabilirsiniz.

Kırmızı elbise altına ayakkabı seçerken kullandığınız aksesuar renkleri uyumunu da gözetmelisiniz. Çanta, ayakkabı, şal, fular, bileklik, takı, cüzdan, gibi aksesuar renkleri ile ayakkabı rengi uyumu sağlanmalıdır.

Kırmızı elbise altına ne renk ayakkabı ne renk çanta

Kırmızı elbise tesettür kombinleri yaparken şal ve ayakkabı rengi uyumunu da göz ardı etmemelisiniz.

Kırmızı elbise ayakkabı kombin hakkında daha fazla fikir için sezonun trendlerinden oluşan resim galerisini incelemenizde yarar var.

Foto Galeri: Kırmızı Elbise İle Hangi Renk Ayakkabı Olmalıdır?

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Erkek Sonbahar Kombinleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler