Kadın Blogu

Kapalı Kıyafet Kombinleri

16.01.2020
829
Kapalı Kıyafet Kombinleri

Kapalı kıyafet kombinleri için herkese merhaba diyoruz. Tesettürlü bayanlar için kapalı kombinler hakkında bilgiler vermek için içeriğimizi sonuna kadar okumaya ne dersiniz?

Kapalı Kıyafet Kombinleri      

Giyim kuşama dikkat etmek, gelişi güzel giyinmemek, şık ve zarif olmak her tarzda ve her kesimde son derece önemlidir. Bir başkasında gördüğünüz en moda parçaları bile kendinize uyarlamaz ve doğru parçalarla kombin etmezseniz son hüsran olur.

Kapalı kombinler özel gün kombininde, nişan düğün, günlük, yemek, nikah gibi her türlü ortamda kullanılmaktadır. Bu günler için elbette ki farklı kombinler yapılmaktadır.

Kapalı kıyafet kombin

Tesettür kombin yapılırken dikkat edilmesi gerekenler

Renk seçimini mutlaka ten renginize uygun seçin ve aşırıya kaçmayın. Çok renk yerine en fazla 3-4 renk kullanın. Aşırı canlı ve parlak renkleri çok fazla tercih etmeyin. Kombinde ille de canlı ve parlak renk arıyorsanız bunu aksesuarlarda kullanın.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Siyah Beyaz Elbise Kombinleri

Vücut tipinize göre kıyafet tercihleri yapın. Vücut kusurlarınızı ortaya çıkartacak kombinlerden uzak durun. Aksine göstermek istemediğiniz bölgeleri kamufle edecek kıyafetler tercih edin.

Kapalı kombinleriniz mutlaka mevsime ve gideceğiniz ortama göre olmalıdır. Yaz aylarında terletmeyen pamuklu kıyafetler seçerken, kış aylarında yün, pamuk ve polar kıyafetler tercih edin.

Klasik renkleri ve klasik parçaları sezonun trend aksesuarları ile güncelleyerek kullanın.

Kombinlerde kullandığınız aksesuarlar mutlaka son trend olsun. Aksesuar renkleriniz ve tasarımları kesinlikle tarzınız ile uyumlu olmalıdır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Dikdörtgen Vücut Tipi Nasıl Giyinmeli?

Günlük Kombin

Günlük kapalı kombinlerde abartılı model, renk ve desenlerden uzak durmalısınız. Şık ve rahat parçalarla da koş görünebilirsiniz. Kombin yaparken mutlaka sezonun trend moda renkleri içinden en az bir tane bulundurun.

Kapalı Kombinler

Kapalı kombinler arasında en çok kullanılan kombin parçası tunik, pantolon, elbise ve etek kombinleridir. Tabi bu kombinlerle uyumlu şal modellerini de unutmamak lazım

Kapalı kıyafet kombinler

Slim fit üstleri daha rahat ve salaş kombin parçaları ile eşleyeceğiniz gibi, salaş kombin parçalarını da yarı slim fit veya tam slim fit kıyafetlerle kombin yapmalısınız.

Örneğin; bol paça pantolon ile baldır hizasında biten gömlek gibi.        Aşağıda konu ile alakalı derlediğimiz görselleri inceleyerek daha şık kombinler yapabilirsiniz.

Resim Galerisi: Kapalı Kombin

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler