Kadın Blogu

Siyah Elbise Siyah Çorap Kombini

11.03.2020
1.946
Siyah Elbise Siyah Çorap Kombini

Siyah elbise siyah çorap kombini; siyah elbise ile siyah çoraplar sonbahar kış ve ilkbahar dönemlerinin olmazsa olmaz kombinleri arasında yer almaktadır. Özellikle siyah mini elbise modelleri ile sık tercih edilmektedir. Siyah elbise modellerinize farklı bir şıklık katmak için siyah elbise çorap kombini hakkındaki detayları birlikte görelim.

Siyah Elbise Siyah Çorap Kombinleri

Siyah çorapları deri elbiseler ile, mini siyah elbiseler ile kullanabilirsiniz. Mini elbise modelleri ile özellikle opak siyah çoraplar kullanılmaktadır. Kısacık elbiseler ile oldukça şık duran siyah çoraplar uzun elbise modelleri ile çok fazla hoş olmamaktadır.

Siyah elbiseye siyah çorap kullanmadan önce siyah ayakkabı da temin etmelisiniz. Cilt tonunuz ile eşleşen çoraplar tercih etmelisiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  2021 Yılının En Trend Kadın Kombin Önerileri

Tercih edeceğiniz siyah çorapların yumuşak bir dokusu olmalıdır.

Siyah elbise siyah çorap nasıl kombin edilir

Siyah elbise çorap kombininde kullanacağınız siyah çorap parlak görünümlü çorap modelleri arasında

Seçimler yapmalısınız. Koyu renk tonuna sahipseniz ince dokulu çorapları kullanmamanızı öneririm. Çorapsız çıkmak diyorsanız siyah opak çorap kullanmanız öneriyoruz.

Dar elbise modelleri veya mini elbise modelleri ile külotlu çorap kullanmalısınız.

Siyah elbise ile siyah çorap kullanacaksanız siyah ayakkabı, siyah bot, siyah çizme veya bootie ayakkabı kullanabilirsiniz. Siyah çorap elbise kombininde beyaz çizmeyi kullanmamanız gerekmektedir.

Siyah Elbise

Siyah elbise modelleri özel gün ve gecelerde, ofis kombinlerinde, davet kombinlerinde, gündelik kombinlerde dolapların olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Aşırıya kaçmadan kadınsı bir şıklık için siyah elbise siyah çorap kombinleri ile topuklu ayakkabı kullanarak şıklığınızı daha da üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Dore Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Siyah elbise ile siyah çorap kombininde siyah çata, incili veya parıltılı taşlardan oluşan küpelere yer verebilirsiniz.

Siyah elbiseye siyah çorap

Siyahın sadeliğinden ve kasvetinden sıkıldıysanız siyah çorap altına altın, gümüş veya bronz renklerde ince topuklu ayakkabı kullanabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz renklerde takı yerine turkuaz, altın ve metalik renklerde ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Siyah elbise siyah çorap kombinleri  resmi ortamda kullanacaksanız vücut hatlarınızı belli eden slim fit bir siyah elbise ile siyah çorap kullanabilirsiniz. Bu kombinde siyah stiletto tercihiniz olmalıdır.

Aşağıda sezonun son trendlerinden derlediğimiz foto galeriyi inceleyebilirsiniz.

Foto Galeri: Siyah Elbiseye çorap

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler