Kadın Blogu

Ekose Pantolon Kombinleri

17.07.2020
975
Ekose Pantolon Kombinleri

Ekose pantolon kombinleri; ekose pantolon, geçmişten günümüze kadar gelen ve gerek erkek, gerekse kadın gardıroplarından asla çıkmayan kombin parçaları arasında yer almaktadır. Ekose pantolon denilince akla yatay ve dikey çizgilerden oluşan kare desenler akla gelmektedir. Gardıropların olmazsa olmazı olan ekose pantolonlar nasıl kombin edilir? Üstüne ne giyilir gibi soruların cevaplarını birlikte görelim.

Ekose Pantolon Kombinleri

Ekose pantolon kombini yapılırken minik detaylara dikkat edilmediği takdirde kilolu gösteren pantolon kombinleri yapabilirsiniz. Bu da özellikle kilolu bayanların asla istemediği bir noktadır.  Ekose pantolon kombin kolay kombin yapılan bir giyim parçası gibi görünse de minik minik riskler de barındırmaktadır.

Ekose pantolon üstüne ne giyilir

Aşırı zayıf kişiler büyük desenlere sahip ekose pantolonlar kullanmalıdır. Kilo problemi olan kişiler ise minik ekose desenlere sahip pantolon modelleri ile fazla kilolarını bir nebze gizlemiş olurlar. Kilolu bayanlar ekose pantolonun üstüne dikine çizgili gömlek modelleri ile hem daha zayıf, hem de daha uzun boylu görüneceklerdir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Saks Mavisi İle Uyumlu Renkler

Ekose Pantolon Üstüne Ne Giyilir

Ekose desenli pantolon modelleri sade ve düz renk giyim parçaları ile kombin edilmelidir. Desenli veya baskılı üst kombin parçaları ile çok karmaşık ve göz yoran bir pantolon kombini sizi bekliyor demektir.

Ekose pantolon üstüne slim fit üst kombin parçaları kullanabileceğiniz gibi salaş üstlerde kullanabilirsiniz. Ekose pantolon üstüne kullanacağınız kombin rengi pantolon çizgileri ile uyumlu renklerden seçilebileceği gibi kontrast renklerden de seçilebilir.

Ekose pantolon kombini

Ekose pantolonlar ofis kombinleri ve günlük kombinlerde rahatlıkla kullanılabilir. Üst düzey şıklık ve tarz kombinler için giyimde renk uyumu ve kuralları doğrultusunda doğru yerde doğru renkler kullanılarak kombinler yapılmalıdır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kot Elbisenin Üzerine Hangi Renk Şal Gider?

Ekose Pantolon Altına Ayakkabı

Ekose pantolon altına ayakkabı olarak stilettodan spor ayakkabıya kadar tercih edebileceğiniz ayakkabı seçenekleri vardır. Ekose pantolonu kullanacağınız ortama göre ayakkabı seçimi yapmalısınız.

Aşağıda sezonun trend pantolon kombinlerinden derlediğimiz kombinleri daha fazla detay ve fikir için sizlere sunuyoruz. Sizin de ekose pantolon kombin hakkında görüş ve fikirleriniz varsa daha fazla yorum bölümünden bizlerle ve takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Foto Galeri: Ekose Pantolon Nasıl Kombin Edilir?

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler