Kadın Blogu

Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri

Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri

Erkek çocuk Amerikan saç kesim modelleri; erkek çocuklarında en çok kullanılan saç modelleri arasında Amerikan traşı çocuk modeli gelmektedir. Çocuk saç modelleri bünyesinde son 20 yıldır kullanılmaya başlayan Amerikan saç hala popüler saç modelleri arasında yer almaktadır. Kısa saç yapısına en uygun ve en şık saç modeli olan Amerikan saç kısa ve uzun Amerikan olarak adlandırılmaktadır.

Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri

İlk çıktığı dönemlerde çok kısa uygulanan Amerikan saç modeli günümüzde farklı modellerde uygulanmaktadır. Modern çizgilerle bütünleşen Amerikan saç modeli daha şık ve estetik durmaktadır. Amerikan saçta saçların yan ve alt kısımları çok kısa tutulmakta, saçların tepe kısımları alt ve yan kısımlara göre daha uzun bırakılmaktadır.

Çocuk saç kesimi amerikan

Erkek saç modellerinde genç erkeklerden, orta yaşta erkek ve erkek çocuk saçlarına kadar geniş bir kesimde kullanılan Amerikan saç günümüzde uzun saç modelleri ile de bütüleştirilerek daha şık ve modern hale getirilmiştir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kıvırcık Saç Modelleri Erkek İçin Stiller

En sık kullanılan amerikan saç kesiminde saçların yan ve arka kısımları 1 numara ile saçların üst ve yanlardan geri kalan kısımlar ise 5-6 veya 7 numara ile yapılmaktadır. en tepe kısmının uzunluğu biraz da sizin isteğinize bağlıdır.

Amerikan Saç Kesimi Erkek

Günümüzde Amerikan saç daha çok gençlerde ve erke çocuklarda sıklıkla kullanılmaktadır. Kalın telli erkek saçlarında daha çok tarz duran Amerikan saç modelinde, saçların uzun bırakılan tepe kısmındaki dağınık stil oldukça tarz durmaktadır.

amerikan saç kesimi çocuk

Sofistike bir hava sunan amerikan traşı modelleri erkek geçmişten günümüze popülerliğini yitirmeden sürdürmektedir. Günümüzde Amerikan saçın farklı stilleri ortaya çıkmıştır. Saç uzunluğuna göre farklı şekillerde tasarlanana Amerikan saçının sizin için en uygun tarzını kuaförünüz belirlemesi daha doğru olacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Trend Erkek Saç Kesim Modelleri

Günümüzde çocuklarda uygulanan en sık modeli ise saçlarda uygulanan çizikli modellerdir. Çocuklarda oldukça tarz ve şık duran saç çizikleri, Amerikan saçlarda tamamlayıcı faktör gibidir. Amerikan saçlarda saçların yapısı, yoğunluğu ve boyutu size uygun modeli belirlemede etken olacaktır.

Aşağıda Amerikan saç çocuk modellerinden derlediğimiz görselleri siz değerli takipçilerimiz için paylaşıyoruz. Birçok ünlünün de kullandığı Amerikan saç modellerini inceleyerek daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

Foto Galeri: Amerikan Saç Çocuk

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler