Kadın Blogu

Dar Alanlar İçin Portmanto Modelleri

17.10.2019
2.706
Dar Alanlar İçin Portmanto Modelleri

Dar Alanlar İçin Portmanto Modelleri; Antre dekorasyonu en özenli ve itinalı dekorasyon yapılmasını gerektiren alanların başında gelir. Eve gelen misafir ilk olarak antrede karşılandığı için ilk izlenimin iyi verilmesi gerekmektedir.

Antre dekorasyonunun olmazsa olmaz dekorasyon ögesi ise portmantolardır. Bugün sizlere dar antre dekorasyonu için portmanto modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Misafirlerinizi yüksek enerji ve motivasyon ile karşılamak istemez misiniz? Dar antreler için portmanto modelleri, dar evler için portmanto modelleri adına iyi fikirler okumaya ne dersiniz?

Dar Alanlar İçin Portmanto Modelleri

Dar alan dekorasyonu için olmazsa olmaz kural açık renklerle dekorasyon yapmak ve canlı renklerde birkaç aksesuar ile dekorasyona canlılık kazandırmaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Yaratıcı ve Yenilikçi Tasarımlarıyla TV Ünitesi Modelleri

Dar antrelerde kullanılması gereken portmanto modelleri özellikleri hakkında merak edilen noktalara birlikte bakalım.

Portmanto modelleri çok fazla model seçeneği sunmaktadır. O halde, dar evler için portmanto modeli nasıl olmalı?

  • Askılık bölümü olmalı
  • Ayakkabılık bölümü olmalı
  • Çekmece ve rafları olmalı
  • Şemsiye asacak alanı olmalı
  • Gözlük, anahtar, şapka, atkı gibi farklı giyim aksesuarlarını asacağınız yerleri olmalı
  • Ayakkabı giyerken oturabileceğiniz oturma alanı olmalı
  • Evden çıkarken son rötuşleri yapacağınızı sağlayacak ayna olmalı. Rafları kompakt bir şekilde dizayn edilmiş ürünlerden seçimler yapılmalı.

Dar Antreler İçin Portmanto Modelleri Nasıl Olmalı?

Antre için aksesuar ve mobilya seçmeden önce bu alanda kullanacağınız mobilyaları konumlandıracağınız yeri belirleyin ki ona göre seçimler yapın. Antrenin şekline, boyutuna, ışık düzeyine ve duvar rengine göre portmanto seçmelisiniz.

Giriş holü olan bir antre dekorasyonu yapacaksanız seçeceğiniz portmanto modellerinde biraz daha çok seçeneğe sahipsiniz demektir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Mutfak Dolabında En Kullanışlı Renk Hangisi

Her türlü antreye uyum sağlayacak portmanto modellerini seçerken dekorasyon tarzınızı da göz ardı etmemelisiniz. Tercihinizi dar antreyi daha da daraltmayacak zarif ve fonksiyonel tasarımlardan yana kullanmalısınız.

Eğer çıkıntılı bir antreye sahipseniz çıkıntıya boydan boya portmanto yaparak hem ortamdaki fazlalıkları toplayabilirsiniz, hem de şık ve kullanışlı antre dekorasyonuna imza atmış olursunuz.

Eğer antreniz portmanto koyacak kadar bir alana sahip değilse şık ve kullanışlı dresuar modellerini incelemenizde yarar var diyoruz. Çekmeceli ve pufu olan dresuar modelleri arasında seçimler yapabilirsiniz. Eğer yeterli alanınız varsa minimal boyutlarda berjer bile konumlandırabilirsiniz.

Aşağıda konu ile alakalı 2019-2020 portmanto modelleri kataloğunu içeren foto galerimizi incelemeye ne dersiniz?

Foto Galeri: Dar Mekanlara Portmanto Model

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler