Kadın Blogu

Bordo Çanta Kombinleri

08.04.2021
978
Bordo Çanta Kombinleri

2021 sezonunun Sonbahar-Kış aylarında en çok tercih edilen bordo çanta kombinlerini ve yüzünüzü güldürecek tarzları seçmeye ne dersiniz?

Çanta kombinlerinde koyu renk sevenler için siyah renkten başka tercihler arayanlara bordo çantalar en idealleridir.

Bordo Çanta Modeli

Bordo Çanta Nasıl Kombinlenir

Bordo çanta nasıl kombinleneceğine gelince, öncelikle bordoya en çok yakışan renkler olan krem, siyah, beyaz, ekru ve yine bordo kıyafetlerle birlikte tercih edilebilir.

bordo çanta kombinleri

Bordo çantalar tek renk takımlara en çok yakışan, onları taşıyabilen tamamlayıcı aksesuarlardandır. Elde tutulan küçük portföy çantalar ile klasik bir görüntü elde edilebileceği gibi, kola yarım şekilde takılan bordo çantalarda kombininize zariflik katacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Deri Elbise Kombinleri

bordo çantanın takımlarla kombini

Kadınların vazgeçilmez tamamlayıcı ürünü olan çanta kombinlerinde bordo çanta her kıyafete farklılık kazandırır. Bordo rengi çantayı daha çok koyu tonlarla tercih etmekte fayda vardır. Bordo çanta klasikler arasında olduğu kadar, geniş hacimli olanları ise şık jeanlarla kombinlendiğinde size doğal bir görünüm kazandıracaktır.

Bordo çantanın kot pantolonlarla kombini

Bordo rengi sonbahar kış aylarında yanımızdan ayıramıyorsak, bu rengin kadife modellerini de kesinlikle dolabımıza eklemekte fayda var. Kazak ve hırkalar ile kombinlendiğinde soğuk havalarda içinizi ısıtan bir kombin sağlar.

Kadife Çanta  modeli

Çanta Kombinlerinde zincirli modelleri de unutmamak lazım, zincirli bordo çantalar trend parçalar arasında yerini almış bile..

Zincirli bordo çanta modeli

Etek Kombinlerinde Çantanın Yeri

Bordo çantalar pantolonlarla kombinlendiğinde klasik tarzı yansıtabildiği gibi, zarif eteklerle kombinlendiğinde de hanım hanımcık görüntüler sunar.

Bordo çantanın etekle kombini

Bordo çanta modellerini düz renk elbiselerle de tercih edebilirsiniz. Koyu tondaki bu çantayı beyazla kombinlemek de mümkündür.

Elbise çanta kombini

Bordo çantada önemli olan giyeceğiniz kıyafetin mevsimi, kullanılacağı mekanı ve kombinin amacıdır. Bu faktörler göz önününde bulundurularak bordo çanta modellerini küçük, büyük, portföy, kadife, tüylü olarak seçebilir ve kombinleyebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Erkek Sonbahar Kombinleri

bordo çanta türleri

Çanta kombininin en rahat olanı ise yandan omza takılan çantalardır. Rahatlık sevenler için bu modele alışanlar kolay kolay bırakamamaktadır.

Yandan takılan çantalar

Anneleri de çanta kombinlerinde unutmamak lazım. Bordo çanta anneler için renk olarak tercih edilir. Fakat hacimi geniş olan çantalar anneler için elzem kullanım modeli haline gelmiştir.

Geniş hacimli bordo çantaları krem rengiyle veya yine çantanın renginin bulunduğu kazaklarla kombinlenebilir.

Geniş boy çanta modeli

Bordoya en çok yakışan renklerden biri de pembedir. Bordo çantaları kullandığınızda, kıyafetinizde pembe renginin bulunması da tavsiye ederiz. Bu aynı zamanda ton geçişi sağladığı için yanına yine açık renk olanı beyaza da kapı aralar. Bordonun çok yönlü renklerle uyumu sayesinde, bordo çanta kombinlerinize geniş pencereler açılıyor demektir.

Pudra renginin bordo çantayla kombini

 

Çantalara en uygun kombinler

Bordo çantaların hangi renkler elbiselerle, hangi ayakkabı türleriyle kombinlendiğini, bordo çantaların en yakışan kombin türlerini galerimizde bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler