Kadın Blogu

Birbirinden Güzel Kolay Günlük Saç Modelleri

Birbirinden Güzel Kolay Günlük Saç Modelleri

Kolay günlük saç modelleri ile sabah kalktığınızda saçlarınıza doğal bir görünüm verebilir ve istediğiniz saç şeklini pratik bir biçimde yapabilirsiniz. Günü keyifli bir şekilde geçirmenin habercisi olan özenli saç şekilleri sayesinde etrafınızda ki kişilere de pozitif enerjiler yayabilirsiniz.

Kolay Günlük Saç Modelleri

Kolay Saç Şekilleri

Doğal görünüm günlük saç stilleri arasında olmazsa olmaz diyebiliriz. Bunun nedeni günlük hayatın sadeliğinden gelmektedir.

Kadınlar için saçlar çok önemlidir ve her daim bakımlı görünmelidir. Bunun için de sürekli kuaföre gitmek hem zaman açısından zordur hem de maddi anlamda bazı bütçeler gerektirir. Bu sebeple kendi stilinizi kendiniz yaratmalı ve iş yerinizde en şık siz olmalısınız. Modern ve aynı zamanda bakımlı olmanın kapılarını aralayan günlük saç modelleri size zahmetsiz bir güzellik sunar. Biz de bu yüzden bu yazımızda havalı topuz saç modelleri ve at kuyruğu saç modellerinden bahsedeceğiz.

At Kuyruğu Saç Modelleri

Havalı At Kuyruğu Saç Modelleri

Her ortama uyum sağlayan at kuyruğu saç modelleri ile siz de güne kısa bir zamanda başlayabilirsiniz. En güzel ve en pratik saç modelleri arasında gelen bu saç şekilleri ister okula giderken, ister işe giderken, isterseniz de arkadaşlarınızla buluştuğunuz zaman kullanabileceğiniz kolay bir modeldir. Özellikle saçlarınız uzunsa saça dolgunluk vereceği için bu modele küçük krepe atabilirsiniz. Tepede sıkı bir şekilde toplanan saçlar ardından örülerek ya da boğumlu şekilde lastik tokalarla tutturarak modern bir hal alabilir. Tabi ki örgüde sıradan saç örgüleri yerine bohem hava yaratan tarz saçları denemenizi tavsiye ediyoruz.

Günlük At Kuyruğu Saç Modelleri

Havalı Topuz Saç Modelix

Günlük saçlar arasında en fazla kullanılan model topuzdur diyebiliriz. Hatta bazen öylesine yukarıdan bir topuz yapmak bile çokca hava katabilmektedir.

Saçlarınız eğer uzunsa kolay saç şekilleri içerisinde ön plana çıkan tepede topuzları deneyebilirsiniz. Havalı topuz olarak isimlendirdiğimiz bu saç şekli gündelik yaşamda size hem zaman kazandıracak hem de şık görünmenize olanak verecektir.
Saçlarınızı taradıktan sonra tepede toplayın. Ön kısmında ister perçem bırakabilir isterseniz kakülünüzü düzleştirici ile düzleştirebilirsiniz. Ardından saçları iki eşit tutam olacak şekilde tutun ve ip bağlıyormuş gibi bağlayın. Ardından bu iki parçayı birbirine ters yönde sırası ile saçın etrafına sarın. Tel tokayla tutturun ve havalı topuz modelinizi saç spreyi ile sabitleyin. İşte bu kadar basit!
Bu topuzun dışında farklı bir topuz modeli ya da kolay bir saç modeli denemek istiyorum diyorsanız o halde galerimize göz atarak en harika modeli tercih edebilirsiniz.

Gündelik Örgü Saçlar

Eğer taç örgü modeli kullanmayacaksanız gündelik hayatta kullanabileceğiniz ana stillerden biride sıradan örgü modelleri yorumunu yapabiliriz. Oldukça naturel bir hava veren örgülerin yapımı da oldukça kolaydır.

Günlük Örgülü Saç

Daha fazla topuz saç modelleri için; Dağınık Topuz Saç Modelleri

Günlük modeller hakkında aşağıdaki videoyu da incelemenizi tavsiye ederim.

Foto Galeri : Günlük  Modeller

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Topuz Saç Modelleri - 2022 Yeni Topuzlar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu