Kadın Blogu

Sünnet Annesi Saç Modelleri 2022

15.06.2022
2.874
Sünnet Annesi Saç Modelleri 2022

Osmanlı’dan bu yana bir gelenek haline gelen sünnet düğünleri; erkek çocuklar için çoğu zaman oldukça keyifli ve unutulmazdır. Bol bol eğlenmek, fotoğraf çekmek ve oğlunuz için bolca hediye anlamına gelen bir sünnet düğünü planlıyorsanız, sünnet çocuğu annesi olarak bu organizasyonda sizin nasıl görüneceğiniz de oldukça önemlidir. Bu yazımızda bu nedenle sünnet annesi saç modelleri hakkında geniş fikir vereceğiz.

Sünnet annesi saçı denince, akla genellikle sünnet annesi topuz saç stilleri gelir. Sünnet düğününde tercih edebileceğiniz farklı saç modelleri de vardır. Burada, bir sünnet annesi olmanın ötesinde, kıyafetinize uygun bir saç modeli tercih etmeniz de oldukça önemlidir. Biz de bu yazımızda sünnet düğünü saç modelleri incelemesinde bulunduk. Umarız kendinize uygun sünnet düğünü saç modelini yazımızda bulursunuz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Yüz Şekline Göre Saç Modelleri

Sünnet Annesi Topuz Saç Modelleri

Bir düğün, davet, parti ya da bir organizasyon düşünüldüğünde, kadınların en çok tercih ettiği saç modellerinin başında topuzlar gelir. Ense topuzu, tepeden topuz, dağınık topuz, örgülü topuz, sıkı bir topuz gibi pek çok farklı model seçeneği arasından, sünnet annesi saçı için genellikle dağınık topuzlar tercih edilmektedir.

Sünnet annesi topuz saç stilleri

Düğün sahibi olduğunuzu belli edecek gösterişli bir topuzdan uzaklaşmak istiyorsanız, elbisenizi tamamlayacak sıkı bir topuz ya da tepeden sade bir topuz da tercih edebilirsiniz. Sünnet annesi topuz saçı arasından seçim yapmak istemiyorsanız, daha farklı saç modellerine de göz atabilirsiniz.

Sünnet Annesi saçı

Sünnet Annesine Yakışan Saç Modelleri

Oğlunuzun sünnet düğününde gösterişli, şık ve dikkat çekici görünmek istiyorsanız, seçtiğiniz elbiseye uygun bir abiye saçı tercih etmelisiniz. Örgüler, dalgalı saçlar, topuzlar ve daha pek çok model arasından seçim yapabilirsiniz.

Sünnet annesi için saç modelleri

Uzun ve gür saçlarınız varsa, böyle bir model sizin için harika bir seçim olabilir. Sünnet düğünü için straplez bir elbise tercih ettiyseniz, saçların ön plana çıktığı böyle bir görünüm tercih edebilirsiniz. Uzun ve dalgalı saçlara uygun arkada şık bir toka da böyle bir saç modelinin tamamlayıcısı olacaktır.

Sünnet annesi için topuz modelleri

Örgü ve topuzu buluşturan bir saç modeli, özellikle de sırt dekolteli bir elbise için harika bir seçim olacaktır. Sünnet annesi olarak sade bir elbise tercih ettiyseniz, bu tarz gösterişli bir saç modeli tercih edebilirsiniz.

Sünnet annesi saç modelleri her zaman gösterişli olmak zorunda değildir. Gösterişli bir elbise tercih ettiyseniz, saç seçiminde daha sade modellere yönelebilirsiniz.

Sünnet annesi için saç modelleri

Saçlarınızı açık bırakacağınız bir saç modeli, sünnet annesi saçı için uygun bir model olabilir. Uzun saçlarınız varsa, böyle bir saç modelini hem sırt hem de göğüs dekolteli elbiselerde tercih edebilirsiniz. Uzun dalgalı saçların hafif toplandığı bu model, özellikle uzun abiye elbiseler için iyi bir tamamlayıcı olacaktır.

Sünnet Annesi Saçı İçin Aksesuarlar

Sünnet annesi saçı aksesuar modelleri

Sünnet düğünü annesi sizseniz ve düğünün dikkat çeken ismi olmak istiyorsanız, saçınızda çiçek, toka ve taç gibi aksesuarlara da yer verebilirsiniz. Oğlunuzla uyumlu olmak için, onun sünnet kıyafetinin yakasına konduracağınız çiçeğin aynısından siz de saçınızda kullanabilirsiniz.

Kır düğünü saç modelleri

 

Foto Galeri : Sünnet Annesi Saçı

Çocuğunuz için açık havada bir sünnet düğünü planlıyorsanız, çiçekli bir taç kullanacağınız bir sünnet annesi saçı tercih edebilirsiniz. Daha farklı model seçenekleri için aşağıdaki galerimize de göz atmanızı öneririz…

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis