Kadın Blogu

Beyaz Elbise Altına Ayakkabı

15.05.2020
3.086
Beyaz Elbise Altına Ayakkabı

Beyaz elbise altına ayakkabı başlıklı yazımızda özellikle yaz kombinlerinde sıklıkla kullandığımız beyaz elbise ayakkabı kombinlerinden bahsedeceğiz. Beyaz elbise kullanıldığı her ortamda ve her tarza kullanıcısını oldukça şık ve duru gösterir. Beyaz elbisenin yakışmadığı kişi yoktur. Bu nedenle her yaşta, her tarzda ve her ortamda geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

Aşırı kiloya sahip bayanlara dar elbise modellerinden uzak durmalarını tavsiye ediyoruz, zira dar kesim beyaz elbiseler fazla kiloları öne çıkaracaktır.

Her bayanın dolabında klasik beyaz elbise modeli mutlaka vardır. Bu elbiseyi her ortamda kullanmak için beyaz elbise ayakkabı, çanta, keme ve kullanıyorsanız şal gibi detaylara dikkat ederek birkaç dönem kullanabilirsiniz. Modası asla geçmeyen renklerden olan beyaz elbiseler ile daha şık ve etkili kombinler yapmak için detayları birlikte inceleyelim.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kahverengi Pantolon Altına Ayakkabı

beyaz elbise ile ayakkabı

Beyaz Elbise Altına Ayakkabı

Beyaz elbise kombini yaparken bir tuvali şekillendirdiğinizi ve renklendirdiğinizi düşünün. Beyaz elbiseler ile dilerseniz elbise ayakkabı kemer ve çanta rengini aynı tutarsınız, isterseniz de bu renkleri birbirine yakışan renklerle yaparak yaratıcı ve farklı kombinlere imza atarsınız bu size kalmış.

Beyaz elbise ayakkabı kombininde beyaz ile uyumlu renkleri incelemek ve gideceğiniz ortama göre şekillendirmek gerekir. Beyaz ile uyumlu renkler sınırsızdır, ancak hangi rengi nerede ve ne kadar kullanacağınızı bilmek gerekir. Beyaz İle Uyumlu Renkler başlıklı yazımızda beyaz ile uyumlu renkleri detaylı bir şekilde ele aldık, inceleyerek detayları uygulayabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Siyah Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı

Beyaz Elbisenin Altına Ayakkabı

Beyaz elbise ile her renk ayakkabıyı kullanabilirsiniz, ancak bazı renkler çok daha şık ve gösterişli kombinler sunar, bizde bugün bu renklerden bahsedeceğiz.

  • Siyah
  • Beyaz
  • Lacivert
  • Kırmızı
  • Mavi
  • Kahverengi
  • Pudra ve tonlarında ayakkabı modelleri arasından seçimler yaparak etkili ve dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

    beyaz elbiseye ne renk ayakkabı

Beyaz elbise ayakkabı kombininde kullanılan takı renginin ve hatta takının çok önemi vardır. Mümkünse beyaz elbisenizi takısız kullanmayın. ,zira beyazın sadeliğini ve duruluğunu takı ile hareketlendirerek çok daha şık kombinler elde edebilirsiniz.

Beyaz elbise altına spor, stiletto, sandalet, babet, bootie ayakkabı ve topuklu terlik kullanabilirsiniz. Resmi davet ve ortamlarda beyaz, siyah, lacivert ve pudra stiletto en doğru tercih olacaktır.

Aşağıda beyaz elbise ayakkabı kombinlerinden derlediğimiz görselleri daha fazla fikir ve detay için sizlere sunuyoruz.

Foto Galeri: Beyaz Elbiseye Ayakkabı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler