Kadın Blogu

Bayan Boyun Dövme Modelleri Görselleri

18.09.2021
1.309
Bayan Boyun Dövme Modelleri Görselleri

Günümüzde kadınlarda daha fazla dövme yapma fikirlerine kapılmış durumdalar. Dövme yapma konusunda bazı detaylara dikkat edildiği sürece her cilde yakışacak birçok model bulunmaktadır. Bayan boyun dövme modelleri de bunların arasındadır.

Minimal boyun dövmeleri kadın, Minimal ense dövmeleri, En güzel boyun dövmeleri, Küçük boyun dövmeleri, Boyun dövmeleri kadın modellerini bulabileceğiniz yazımız ile fikirler edinebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazımız : Küçük Dövme Modelleri 2021 Yeni Tarzlar

Minimal ense dövmeleri

Minimal ense dövmeleri

Minimal Boyun Dövmeleri Kadın

Boyun bölgesi vücudun diğer bölümlerine oranla daha az bir alana sahip olduğundan, buraya yapılacak dövmelerde daha minimalist veya daha ayrıntı seven modeller tercih edebilirsiniz. Minimal boyun dövmeleri kadınlar için boyun ve gögüs kafesi bölümünde daha çok dikkat çekici durmaktadır.

Sizde sizlere yakışacak minimal boyun dövmelerini;

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kışlık Elbise Kombinleri
  • Arka boyun dövmesi
  • Tam boyun dövmesi
  • Yan boyun dövmesi
  • Ön boyun dövmesi olarak tercih edebilirsiniz.
Yan boyun dövmesi

Yan boyun dövmesi

Aklınıza gelebilecek hoşunuza giden her modeli minimal şekilde de boyun dövmesi olarak uygulatabilirsiniz.

Minimal kadın dövmeleri

Minimal kadın dövmeleri

Arka Boyun Dövmesi

Arka boyun dövmesi ense dövmeleri olarakda geçen bu bölgeye topladığınız saçlar veya kısa saçlarınızla her zaman sergileyebilirsiniz. Dövmelerin her zaman sizin için bir anlam taşıması ve değerli hissettirmesi önemlidir. Eğer dövme modelinde kararsızsanız sizi yansıtacak anlamı hoş simgeler tercih etmelisiniz. Meleğin kanatları, yıldız dövmesi gibi başarı, onur ve saflık anlamlarını cildinizde taşıyabilirsiniz.

Ense dövmeleri

Ense dövmeleri

Gül dövmeleri de her zaman modası geçmeyen renkli veya siyah tonlarda yaptırılan Kadın boyun dövmesi modelleri arasındadır. Her çiçeğin kendine özel anlamı vardır, örneğin gül; aşk, güzellik ve vaat anlamlarına gelir birçok çiçek isimlerinde bu tarz anlamlar bulabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Birbirine Yakışan Renkler
Ense dövmeleri kadın

Ense dövmeleri kadın

Sonsuzluk simgesi de kadın dövme modelleri kapsamında ensede veya yan boyun bölgesinde hoş duran simgedir.

En güzel boyun dövmeleri

En güzel boyun dövmeleri

Tam Boyun Dövmesi

Cesaret isteyen tam boyun dövmeleri daha çok yakaya benzeyen tarza sahiptir. Balıkçı yaka kazakları da andırır kimi zaman.. Geniş tasarımlara figürlere ve geometrik desenlerde tasarlanan bu dövmelerin hayal ettiğiniz gibi olmasına dikkat etmelisiniz.

Tam boyun dövmesi

Tam boyun dövmesi

Kadın boyun dövmesi modelleri

Kadın boyun dövmesi modelleri

Yan Boyun Dövmesi

Minimalist dövmeler temiz ve net simgelerdirç. Kadın boyun dövmelerinde yan boyun dövmesinde minimalist çalışmalar daha çok tercih edilir.

Boyun dövmeleri bayan

Boyun dövmeleri bayan

Zerafet minimalist dövmelerin en önemli özelliğidir. Yazı isim, tarih gibi özel günleri ve anları temsil eden simgeler daha çok ayrıntı isteyen, size özel tasarlanmış ve direk farkedilmeyen bölgelerde hoş durmaktadır.

Boyuna yazı dövmeler

Boyuna yazı dövmeler

Boyuna dövme

Boyuna dövme

Ön Boyun Dövmesi

Dövme modellerinde ön boyun dövmeleri biraz daha fazla alan kaplar, orantılı ve eşit dağıtımlı tarzda modeller bulmalı ve yüzünüzü boğmayan size yakışacak gül, yıldız, hayvan figürleri, renkli desenler gibi modeller tercih edebilirsiniz.

Tam boyun dövmesi

Tam boyun dövmesi

RESİM GALERİSİ : Bayan Boyun Dövme Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler