Kadın Blogu

Küçük Dövme Modelleri 2023 Yeni Tarzlar

02.01.2023
1.483
Küçük Dövme Modelleri 2023 Yeni Tarzlar

Dövmeler küçük veya büyük boyutlu karikatürlerin vücudunuzun hangi bölgesine yapacağınıza ve desenin şekline göre değişiklik göstermekte. Küçük dövme sevenler için, küçük dövme modelleri zarif ve daha anlamlı olduğu düşünülürken, daha ilgi çektiğini de söylemekte fayda var.,

Sizler için Bilekte küçük dövme modelleri, Kolay dövme modelleri, Sade dövme modelleri, küçük hayvan dövme modelleri gibi modellerini yansıtan figürler seçtik. Gelin beraber inceleyelim..

ayakta küçük dövme modelleri

ayakta küçük dövme modelleri

Bilekte Küçük Dövme Modelleri

Kimi zaman vücuda yapılan simgenin unutulmaması veya o anları canlandırması istenirken, kimi zaman iste kendinizi iyi hissetmeniz için sizi yansıtan figürler seçebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Mavi Pantolon Kombinleri Bayan

Sıklıkla tercih edilen küçük dövme modelleri bilekler için uygun boyutludur. Geometrik desenlerde irili ufaklı birden fazla figürde seçmek mümkün.

Dövme modelleri kadınlarda sık kullanılan bir diğer figür ise yıldızlardır.

minik dövme modelleri

minik dövme modelleri

Küçük Dövme Modelleri Parmak

Görsel şölen dışında herkes yapılan dövmenin hikayesini dinlemeyi ister. Sizi yansıtan tarzı bulmak için küçük dövme modelleri ile başlayabilirsiniz.

Küçük dövme modelleri parmak

Küçük dövme modelleri parmak

Ayakta Küçük Dövme Modelleri

Dövme Modelleri Tattoo El Figürlü Ense Dövmeleri, Dövme Modelleri Tattoo El ve Kalp Figürlü Kol Dövmeleri, Dövme Modelleri Tattoo Çift Kalp Figürlü Bilek Dövmeleri gibi dövmeleri ayrıca ayakta da kullanabilirsiniz. Ayak  pamaklarınızdan topuğa kadar uzantı şeklinde dövmeler sizlere daha çok yakışacaktır.

küçük dövme modelleri çizimi

küçük dövme modelleri çizimi

Omuza Küçük Dövme Modelleri 2023

Küçük dövmeler son derece sempatik ve hoş olmalarının yanı sıra gizlenmesi de kolaydır. Kulak arkası, sırt bölgesi, omuz, parmaklar ve ayak bileği, kalçalar gibi her bölgede gizlenmesi kolay figürlerdir.

omuza küçük dövme modelleri

omuza küçük dövme modelleri

Sırta Küçük Dövme Modelleri 2023

Dövme modelleri günümüzde hemen hemen herkesin ilgisini çekmekte ve karşımıza daha çok çıkmaktadır. Sizde kendinize uygun dövme stilini seçmekte zorlanıyorsanız, öncelikle yapmak istediğiniz bölgeyi seçin. Unutmayın ki karmaşık ve yoğun dövmelerden daha ucuz maliyetler ödeyerek tarz oluşturabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Spor Ayakkabı Elbise Kombinleri
Küçük dövme modelleri kadın

Küçük dövme modelleri kadın

Küçük dövme modelleri kadın,  Küçük dövme modelleri erkek, Dövme modelleri küçük kolay, küçük renkli dövme modelleri, sırta küçük dövme modelleri, trend dövmeler küçük dövme modelleri, küçük yıldız dövme modelleri gibi birçok modeli arayarak size en uygun tarzı oluşturabilirsiniz.

RESİM GALERİSİ:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler