Kadın Blogu

Abiye Saç Modelleri Ve Püf Noktaları

Kına, nişan, düğün veya bir baloya katılacaksak yüksek ihtimalle kendimize bir abiye elbise bakmaya çoktan başlamışızdır. Hatta belkide kendi nişanımız veya kız isteme merasimimiz için uygun abiye elbise modellerini araştırıyor olabiliriz. Ama nişan için abiye bulup alsak bile mesele maalesef bununla bitmiyor ve abiyemizi giydikten sonra saçımızı nasıl yapacağımız sorunu ile karşı karşıya kalıyoruz. Biz de abiye saç modelleri konusunu etraflıca araştırıp, seçtiğiniz abiye ve ten renginiz, saç renginize göre abiye üzeri hangi saç modellerinin size yakışacağını bulduk.

Abiye Saç Modelleri 2019

Yazı Alt Başlıkları

İsterseniz saçlarınızı, aldığınız abiye modeline göre yapabilirsiniz yahut saçlarınıza uygun bir abiye modeli satın alabilirsiniz. Her iki şekilde de saçlarınız ve abiyenin uyumlu olması gerektiğini unutmayın. Örneğin sırt dekolteli bir abiye modeli aldıysanız, saçlarınızı salık bırakmanız, abiyenin sırt kısmını göstermeyecektir ve boşa öyle bir model almış olacaksınız. Oysa toplu bir saç modeli bu abiyenin sırt kısmını ön plana çıkaracaktır. Aynı şekilde straplez bir model tercih ettiyseniz tek taraftan salınmış saç modelleri görsel bir şölene dönüşebilir. Şimdi saçlar ile ilgili öneri yazılarımızı da gösterdikten sonra kendimizi fotoğraf galerimizin akışına bırakalım.

Abiye Saç Modelleri 2019

 

Saçlarınızı yaptırmak istiyorsanız; Röfle Modelleri

Biraz kıvırcık olsa fena olmaz diyorsanız; Perma modelleri ve fiyatları

Abiye üzeri daha fazla saç fikri için Taç Örgü Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri İçin İlham Veren 28 Uzun Saç Modeli

Abiye Topuz Saç Modelleri için Dağınık Topuz Abiye Saç Modelleri

En Güzel Abiye Saç Modelleri 2019

Abiye Üstü Dağınık Topuz Saç Modelleri

# Eğer düz, uzun ve hacimli saçlara sahipseniz, bu dağınık topuz saç modeli tam size göre olacaktır.

Abiye Topuz Saç Modelleri

# Gördüğünüz gibi topuz saç modelinin hiçbir zaman modası geçmiyor. İster spor kıyafet giyin, ister abiye kıyafet giyin, topuz saç her zaman sizi kurtaracak ve şık gösterecektir. Abiye üstü saç modelleri arasında bizce en güzel model topuz saç modeli sanırım.

Straplez Abiye Üstü Saç Modelleri

# Straplez abiye kıyafet tercih ettiyseniz, saçlarınızı ister salık bırakacak modeller tercih edin, isterseniz toplayacak modeller tercih edin, kesinlikle gecenin en güzeli olacaksınız.

Straplez Abiye Saç Modelleri

# Straplez abiye için en çok tercih edilen saç modellerinden bir tanesi de bu görselde gördüğümüz model. Saçlarınız yeterince uzun ve hacimliyse bu saç modelini mutlaka deneyin. Abiye üstü saç modelleri içinde en güzel modellerden birisi de bu.

At Kuyruğu Saç Modelleri

# Düz saçlar için at kuyruğu saç modeli. Asaletini hiçbir zaman kaybetmiyor öyle değil mi ?

2018 Saç Modelleri

# 2019 abiye saç modelleri içerisine damgasını vuran iki saç modeli de üst ve alttaki görselde mevcut.

Abiye Uzun Saç Modelleri

Abiye Toplu Saç Modelleri

# Sırt dekolteli bir abiye modeli tercih ettiyseniz, saçlarınızı toplamanız sırt dekoltenizi gösterecektir. Eee dekoltesi için tercih edilmiş bir abiyenin sırt kısmını saçlarınızı açık bırakarak kapatmak istemezsiniz öyle değil mi ?

Abiye Üstü Örgü Saç Modelleri

Abiye Kısa Saç Modelleri

# Saçlarınız kısa ise, abiyenizin üzerinde saçlarınızın sönük kalmaması için daha hacimli gösteren dağınık saç modellerini tercih edebilirsiniz.

Abiye Saç Modelleri

Abiye Saç Modelleri 2019


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu