Kadın Blogu

Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek

10.10.2020
1.078
Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek

Pantolon denince, yeşil renk akla ilk gelen seçenek olmasa da, hem kadın hem de erkekler için yeşil renk pantolon, gardıropta olması gereken bir parça olabilir. Yeşilin açık tonlarından koyu tonlarına, her mevsim farklı kombin seçeneklerinde yer alabilecek yeşil pantolonunuzu, doğru parçalar ile kombin ederek şık ve modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Giyimine özen gösteren bir erkekseniz, giyimde renk uyumu da sizin için önemlidir. Bu durumda, giyeceğiniz yeşil pantolon için üzerine giyeceğiniz gömlek, tişört ya da kazak ile altına giyeceğiniz ayakkabının rengi ve tarzı da oldukça önemlidir. Peki, yeşil pantolon üstüne ne giyilir?

Aşağıda, erkekler için yeşil pantolon kombinleri ile ilgili bir galeri hazırladık. Yeşil pantolonunuzu hangi parçalar ile kombinleyeceğinize karar veremiyorsanız, aşağıda sizler için hazırladığımız galerimize göz atabilirsiniz. Ama öncesinde, yeşil keten pantolon, yeşil kot ve kumaş pantolon gibi farklı pantolon seçeneklerine göre yeşil pantolon kombinleri örneklerinden bazılarına birlikte göz atalım…

Yeşil Pantolon Üzerine Gömlek Seçimi

Günlük hayatta ya da iş yaşamında gömlek giymeyi tercih eden bir erkekseniz, yeşil pantolonunuzu kombinlemek için gömlek seçimi yapabilirsiniz. Günlük şıklığınızı tamamlayacak sportif gömleklerin yanı sıra, klasik tarzda bir gömlek de koyu yeşil pantolonu kombinlemek için iyi bir seçim olabilir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Saten Elbise Kombinleri

Yukarıda, yeşilin farklı tonlarını kullanmayı tercih eden beyler için üç farklı kombin önerisi yer alıyor. Sportif tarzdaki bu üç yeşil pantolon için, ayakkabı seçiminde genellikle kahverenginin tercih edildiğini görüyoruz.

Yeşil pantolon üstüne ne giyilir?” sorusunun cevabına gelince ise, farklı seçimler yapabileceğinizi görüyoruz. Beyaz, lacivert ve kırmızı renkli bir gömlek, yeşil pantolonu kombinlemek için iyi bir seçim olabilir. Altına giyeceğiniz ayakkabının rengine benzer olarak, toprak tonları da yeşil pantolon ile birlikte tercih edebileceğiniz gömlek renkleri arasındadır.

Yeşil ve mavi doğanın renkleridir ve bu iki rengin bazı tonları, birlikte kullanıldığında çok iyi bir kombin ortaya çıkabilir. Bu kombinde, yeşil pantolonun altında yine kahverengi ayakkabılar ile kombinlendiğini görüyoruz.

Ayakkabıyı tamamlamak için de ayakkabı ile aynı tonlarda bir kemer tercih edilmiş. Yeşil pantolon üzerine gömlek seçiminde ise, açık mavi yeşilin böyle bir tonu için iyi bir seçim olabilir. Giyimde renk uyumu söz konusu olduğunda, yeşil ve mavi her zaman birlikte kullanılabilen seçeneklerdir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Abiye Tulum Kombinleri

Yeşil Pantolon Üstüne Kazak Seçimi

Yeşil pantolonunuzu, günlük hayatta kazak ve tişörtler ile kombinlemeyi tercih edebilirsiniz. Klasik olarak lacivert ya da kahverengi bir kazak tercih edebileceğiniz gibi, daha farklı ve daha canlı renkleri tercih etmeyi de düşünebilirsiniz.

Yeşil pantolon üstüne ne giyilir?

Yeşil pantolon üstüne ne giyilir?

Yeşil pantolonunuzu, yeşilin tonuna bağlı olarak daha canlı renklerle kombinlemeyi düşünebilirsiniz. Kahverengi ayakkabılar ile uyumlu olarak canlı sarı tonlarda bir kazak, böyle bir pantolonu kombin etmek için iyi bir seçim olacaktır.

Yeşil pantolon kombinleri erkek

Yeşil pantolon kombinleri söz konusu olduğunda, beyler için tişörtler, kazaklar, gömlekler ve daha pek çok farklı seçenek akla gelir. Yukarıda, gömlek ve süveter ikilisi ile yapılan kombin de yeşil pantolonunuz için iyi bir seçim olabilir.

Erkekler İçin Yeşil Pantolon Kombinleri

Giyimde renk uyumu için yeşil pantolonunuzu nasıl kombinleyeceğiniz konusunda daha fazla öneriye ihtiyacınız varsa, aşağıda sizler için hazırladığımız erkekler için yeşil pantolon kombinleri galerimize de göz atmanızı öneririz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu