Kadın Blogu

Yaratıcı ve Yenilikçi Tasarımlarıyla TV Ünitesi Modelleri

25.08.2023
29
Yaratıcı ve Yenilikçi Tasarımlarıyla TV Ünitesi Modelleri

Yaşam alanlarınızda istediğiniz tarzı yakalamanın yolu işlevselliğinin yanında görsel zarafetiyle de göz dolduran mobilyalardan geçer. Salonlarınızı ya da oturma odalarınızı birbirinden yaratıcı tasarıma sahip TV ünitesi modellerinden biriyle zenginleştirebilirsiniz. Sadece televizyonunuzu koyacağınız çekmeceli dolap tarzı ünitelerden birini seçebileceğiniz gibi kitaplık olarak da kullanabileceğiniz kitaplıklı TV ünitesi modellerinden birini de tercih edebilirsiniz. Divanev zengin ürün portföyünün yanında farklı renk seçenekleriyle de yaşam alanlarınızı keyifli hale getirecek seçenekler sunar. Markanın yenilikçi tasarımlarından birini seçerek televizyon izleme saatlerinizi zevkli hale getirmeye ne dersiniz?

TV Ünitesi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

TV ünitesi sadece televizyonun üzerine konulacağı bir mobilyadan daha fazlasıdır. Öncelikle ürünün ergonomik olması önemlidir. Televizyonu üzerine koyduğunuzda görüntü göz hizasına denk geliyorsa seçiminiz doğrudur. Diğer bir konu ise kullanışlı olmasıdır. Bazı TV üniteleri ayrıca çekmece ve küçük bölmeler içerir. Bazı üniteler ise bağımsız dolap ve raflardan oluşur. En önemli konulardan bir diğeri ürünü yerleştireceğiniz alanın ölçüsüdür.

Büyük bir salona küçük bir TV ünitesi koyduğunuzda raf gibi farklı mobilyalarla destelemediğinizde dekorasyon bütünlüğünü bozabilir. Üniteyi aynı zamanda depolama için de kullanacaksanız çekmeceli ve dolaplı ünitelerden birini tercih edebilirsiniz. Diğer mobilyalarla uyumlu olması için ürünün üretildiği malzeme ve rengin dekorasyona uyumuna özen göstermelisiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Yatak Odası Halısı Nasıl Olmalı-Nasıl Seçilmeli?

Farklı Tasarım ve İhtiyaçlar İçin TV Ünitesi Modelleri

Yeni nesil üretim tekniği mobilya sektöründe de göze çarpmaktadır. Malzemelerin birbiriyle uyumu ve yaratıcı tasarımlarıyla TV ünitesi modelleri işlevselliğinin yanında göze de hitap eder. Açık meşe renginde üretilen modeller yüksek ayaklı TV sehpası, açık ve kapaklı bir arada modüler dolap ve dolaba ek olarak TV üstünde devam eden tek rafla küçük alanlar için idealdir.

Yaşam alanlarınızda koyu renkleri kullanmayı seviyorsanız parlak antrasit lake ve roze rengin müthiş uyumunu bir arada göreceğiniz modelleri inceleyebilirsiniz. Yüksek ayaklı bir TV sehpası pratik temizlik sunarken, açık ve kapalı dolaplar, ekstra depolama alanı oluşturur. Açık dolap aynı zamanda ikili raf görevi görür. Biblolarınızı ya da fotoğraflarınızı ünitenin yan tarafına duvara monte edilen raflarda ya da ünitenin yan taraflarında sergileyebilirsiniz.

Odanız küçükçe onu daha geniş gösterecek beyaz TV ünitesi modellerini tercih edebilirsiniz. Beyaz üzerine altın renkli çerçeve uygulaması, klasik dekorasyonun inceliklerini evinize taşıyabilir. Ayrıca altın renkli kulp detayı da adeta geçmişe götürür.Biraz da nostaljik esinti arayanlar için camlı dolaplar harika seçenekleri oluşturur. Sevdiğiniz değerli objelerinizi sergilemeniz için idealdir. Modern tarzda üretilen beyaz üniteler ise minimal tasarımları ile sade bir dekorasyona imza atmanızı sağlar.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Bebek Oyun Çitleri - Renkli Oyun Halısı Modelleri

Geniş Ürün Skalası ile Aradığınız TV Ünitesini Divanev’de Bulabilirsiniz!

TV ünitesi alırken kurulacak alan, renk, boyut, dolap ya da çekmeceli olup olmayacağı gibi bir çok kriter devreye girer. Kriterlerinizi netleştirdikten sonra Divanev’in zengin ürün portföyü içinden bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir modeli bulmanız kolaydır. Televizyon ünitesi fiyatları üretilen malzeme, işçilik ve seçtiğiniz ölçüye göre değişir.

Hayalinizdeki TV ünitesi sadece televizyon yerleştirebilecek bir platformsa tek parça modern modellerden birini tercih edebilirsiniz. Biblo, fotoğraf gibi objeleri de yerleştirmek ayrıca ufak bir de depolama alanı olsun isterseniz TV ünitesi yanında 2 modüler dolabı olan modellere göz atabilirsiniz.

Hem fotoğrafları hem bibloları hem de kitaplarınızı tek bir yerde görmek isterseniz saklama alanlarının, raflarının yanı sıra ayrıca kitaplarınızı yerleştirebileceğiniz rafların olduğu televizyon ünitesi tam size göre! İhtiyacınıza ve bütçenize uygun modelleri inceleyerek, en yakın Divanev mağazasından güvenle satın alabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler