Kadın Blogu

Su Yeşili Koltuk Perde Uyumu

05.04.2020
3.846
Su Yeşili Koltuk Perde Uyumu

Su yeşili koltuk perde uyumu; her yeni yılın getirdiği yeni trendler vardır. Dekorasyonda da bu kural değişmez. 2020 koltuk takımı renkleri arasında su yeşilinin öne çıktığını görmekteyiz. Sonbahar kış döneminde kırmızı, bordo, kahve ve gri tonları moda iken havaların ısınması ile su yeşili koltuk takımları öne çıkmaktadır.

Su yeşili, her sezon kendisine koltuk veya kırlent olarak kendisin eyer bulmaktadır. Dekorasyon mobilya renkleri olarak karşımıza çıkan su yeşili koltuk takımları ile enerjik, canlı ve içinizi kıpır kıpır yapmak dizaynlara imza atmaya ne dersiniz?

Su Yeşili Koltuk Perde Uyumu

Su yeşili koltuk takımı oturma odası ve salon dekorasyonlarında sıklıkla kullanılan koltuk takımı renkleri olarak öne çıkmaktadır. Su yeşili koltuk takımlarıyla dekorasyon yapılırken halı, perde ve aksesuar uyumuna da özen gösterilmelidir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Işıklandırmada Abajur Etkisi Yakalamak Bu Kadar Kolay!

su yeşili koltuğa ne renk perde

Su yeşili koltuk perde uyumu için belli kriterleri uygulamanız gerekmektedir. Su yeşili soft bir renk olduğu için kullanıldığı ortama ferahlık getirmektedir. Su yeşili koltuk il eperde uyumu da bu bağlamda son derece önemlidir.

Su yeşili koltuk takımları ile kemik rengi halı ve gri veya füme perde kullanımı oldukça şık ve etkileyici duracaktır. Eğer halı seçiminiz kemik renginden yana olmazsa kiremit rengi ile kemik rengi veya mavi ile kemik rengi ya da yeşil kiremit rengi halı kullanımı ile kahverengi, kemik rengi, nude renk, bej ve vizon renkleri arasından perde rengi belirleyebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Hangi Koltuk Takımı Sizi Yansıtıyor: Modern, Klasik, Chester

Su yeşili koltuk takımları ile daha doğru ve etkili dekorasyonlar yapmak için su yeşili ile uyumlu renkleri görelim.

 • Kiremit rengi
 • Mavi
 • Kemik rengi
 • Nude renk
 • Vizon rengi
 • Somon rengi
 • Toz pembe
 • Sarı
 • Yeşil
 • Kahverengi rengi ve tonları ile koltuk perde uyumu yapabilirsiniz. Koltuk perde uyumunda kırlent, halı ve perde rengi uyumuna dikkat etmelisiniz.

  su yeşili koltuk perde uyumları

Su yeşili koltuk takımı kırlenti olarak lacivert, pudra, mavi ve sarı renklerde tercih yaptıysanız perde seçiminiz de bej veya nude renklerde olmalıdır. Aksesuar seçimleriniz ise pudra rengi ile çok daha etkileyici olacaktır.

Koltuk perde uyumu hakkında daha fazla detay için seçtiğimiz görselleri inceleyebilirsiniz.

Foto Galeri: Su Yeşili Koltuk Takımına Hangi Renk Perde

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler