Kadın Blogu

Spor Ceketli Kombinler Erkekler İçin

17.10.2021
741
Spor Ceketli Kombinler Erkekler İçin
 Spor ceketler erkekler için kurtarıcı parçalar arasında. Her erkeğin gardırobunda bulunması gereken elzem parçalardan biri.  Günlük hayatta, iş hayatında, düğün ve davetlerde hemen hemen her ortamda kullanabileceğiniz bu ceketler sayesinde, daha karizmatik ve centilmen görüneceksiniz. Bu yüzden sizlere Spor Ceketli Kombinler hakkında bazı detaylar sunmak istedik. Beraber okumaktan keyif alacağınız ceket kombinlerine hazır mısınız?
Blazer Ceket Kombin Önerileri Neler?

Blazer Ceket Kombin Önerileri Neler?

Pantolon Ceket Kombinleri Erkek

Spor ceket kombinleri sayesinde omuzlarınız daha dik ve geniş, bel bölgeniz daha zayıf ve daha erkeksi bir görünüme kavuşursunuz. Ceketinizin altına ne giyerseniz giyin her zaman bir yönünüz şıklık içinde olacaktır. Hatta ceket giymenin diğer bir faydası ise kız arkadaşınız üşüdüğünde ona verip sıcak bir tebessüm gösterebilirsiniz.

Erkek spor ceket modellerinden olan, Blazer ceket kombinlerinde daha çok iki renkli kombinlerden oluşur. Yani ceketiniz lacivertse pantolonunuz gri veya füme olmalıdır. Ceketiniz gri ise bunun tam tersi kombin yapmalısınız. Bu renk uyumu sayesinde klasik takım elbise havasından çıkmış olacaksınız. Ayrıca spor ceketli kombinler de ayakkabı seçimi de önemlidir. Daha spor klasik modeller sayesinde her ortamda rahat görünebileceksinz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Lacivert Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Bayan
Blazer ceket kombinleri erkek

Blazer ceket kombinleri erkek

Pantolon ceket kombinlerinde ceket içine giyeceğiniz boğazlı bir kazak, tek renk bir tişört veya sweatlerle de daha sporlaşabileceksiniz.

Pantolon ceket kombinleri erkek

Pantolon ceket kombinleri erkek

Erkek Spor Ceket Modolleri- Blazer Ceket Kombinleri

Erkekler için tasarlanan spor ceketleri en iyi tamamlayan şey kot pantolonlarıdır. Kot pantolonu ile kombinleyeceğiniz ceketler olduğunca spor olmalı çok klasiğe kaçmamalıdır. 19. yüzyılda spor ceketler atıcılık, avcılık, binicilik ve golf gibi aktif uğraşlar için daha sağlam, kullanışlı kıyafetlere ihtiyacı olan erkekler için tasarlanmıştır. Bu yüzden dirsek yamaları arka detayları vardır. Bu tarzdaki spr ceketler de kot pantolonları için uyumludur.

Spor ceket erkek

Spor ceket erkek

Spor ceketleri bir davette giyecekseniz içine giyeceğiniz beyaz bir gömlek sayesinde bunu sağlayabilirsiniz. Ayrıca spor ceketlerde aksesuarlar çok önemlidir. Başta da gözlükler ve saatler gelir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Parlement Mavisi İle Uyumlu Renkler

Ayakkabı seçimlerinizde kemer uyumuna dikkat etmeyi unutmamalısınız.

Kot pantolon ceket kombinleri

Kot pantolon ceket kombinleri

Günlük tarzlarda ceket altına giyeceğiniz ceketin açık yakalı bir düğmesi açık şekilde giyin. Kareli ve çizgili ceketlerin de spor havası olduğundan keskinliği kıracağından bunları da gömleklerle giymelisiniz. Bu tarz ceketler altına tişört çok tavsiye edilmez. Spor ceketli kombinleri, günlük ceket kombinlerine dönüştürmesine sebep olabilir.

Kot pantolon ceket kombinleri erkek

Kot pantolon ceket kombinleri erkek

Ceket Spor Ayakkabı Kombinleri

Spor ayakkabılar ile kombinlediğiniz her şeyde kot pantolon, siyah kotlar veya keten pantolonlar olabilir. Spor ceketler altına spor ayakkabı kombinleri yaptıysanız ceket için uyum sağlayan tişörtler giyebilirsiniz.

spor ceket kombinleri

spor ceket kombinleri

Ceketler bir iş görüşmesinde kullanılacaksa spor ayakkabılar ile kullanılmamalı, fakat bir görüşmede samimi olmak istiyorsanız bu kombinler tam size göre.

Sizde size hitap eden kombinleri ortamlarına göre tasarlamalısınız.

Spor ceketli kombinler

Spor ceketli kombinler

RESİM GALERİSİ : Spor Ceketli Kombinler Erkekler İçin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler