Kadın Blogu

Siyah Pantolonun Üstüne Hangi Renk Tişört Gider?

14.06.2021
2.491
Siyah Pantolonun Üstüne Hangi Renk Tişört Gider?

Erkeklerin vazgeçilmez parçası siyah renk pantolon kombinleridir. Siyah pantolonu olan her erkek bazen bu kombini yaparken zorlanabilir. Sizde bu konuda zaman zaman zorlanıyorsanız Siyah pantolonun üstüne hangi renk tişört gider, Siyah Kumaş Pantolon Üzerine Ne Giyilir Erkeklerde diyorsanız gelin beraber bakalım..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :Siyah Elbise Ayakkabı Kombinleri

Siyah ile uyumlu renkler

Siyah Pantolon Kombinleri Erkek

Kombin yapmak kadın için de erkek içinde önemlidir. Vücudunuzu tanıyor hangi tarzın size uygun olduğunu biliyorsanız, size yakışan renkleri de bilmeniz şart. Siyah pantolon kombinlerinde ilk önce siyah ile uyumlu renklerden başlamak gerek. Siyah ile hemen hemen birçok renk uygundur. Kombininizi nerde kullanacağınız bu rengi birazda belirler.

Siyah pantolon kombini

Siyah pantolon kombini

Siyah pantolon üstüne tişört kombinim sırıtmasın diyorsanız soft tonlarda çok parlamayan mavi oversize tişörtler size çok yakışacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Mavi Pantolon Kombinleri Bayan
Siyah pantolon üstüne hangi renk tişört olur

Siyah pantolon üstüne hangi renk tişört olur

Siyah ile uyumlu renklerde kendisine yakın geçiş tonları beyaz tenlilere özellikle çok yakışır. Siyah pantolonun üstüne hangi renk tişört gider diyorsanız haki yeşil tek renk tişört ile heryere gidebilirsiniz.

Siyah pantolonun üstüne ne gider

Siyah pantolonun üstüne ne gider

Siyah Kumaş Pantolon Üzerine Ne Giyilir Erkek

Kumaş pantolonlar yaz kış erkeklerin bazen isteseler bile üzerlerinden çıkaramayacakları bir parçadır. Günümüzde siyah kumaş pantolonlarını sadece takım elbiselerde kullanmamaktayız. Bu yüzden siyah pileli şalvar modeline benzeyen siyah pantolon kombinlerinizi renkli tişörtlerle de kombinlemeniz mümkün. Altına spor bir ayakkabı ile her spor klasik tarzı yakalayabilirsiniz.

Siyah kumaş pantolon üzerine tişört

Siyah kumaş pantolon üzerine tişört

Siyah-Gri uyumunu es geçmemek lazım. Dar siyah kot pantolonu üstüne tişört kombininize kollarınızı saran gri renk tişört kombini de çok yakışacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Desenleri ile Göz Kamaştıran Sweatshirt Modelleri
Siyah pantolonun üstüne hangi renk gider

Siyah pantolonun üstüne hangi renk gider

Siyah pantolon üstüne beyaz gömleği herkes tercih eder. Bu siyahın beyaza karşı uyumudur. Fakat sadece beyaz gömlekte değil artık Siyah Kumaş Pantolon Üzerine Ne Giyilir Erkeklerde denildiğinde beyaz tek renk desensiz tişörtte diyebiliriz.

Siyah kumaş pantolon kombini

Siyah kumaş pantolon kombini

Siyah kumaş pantolon üzerine beyaz gömlekler tercih etmek istediğinizde ise sizi saran slim fit kesim beyaz gömleklerinizin altına spor ayakkabılarla günlük veya iş ortamına uygun da kombin yapabilirsiniz.

Siyah pantolon beyaz gömlek kombini

Siyah pantolon beyaz gömlek kombini

Siyah pantolonla giyilmeyecek renk yoktur aslında. Siyah pantolon üzerine hangi renk tişört giyerseniz giyin kombininize uyum sağlar. Yaz aylarında tercih edilen tişört kombinini, kış aylarında ise üzerine ceket giyerek sağlayabilirsiniz.

Siyah pantolon ceket kombini

Siyah pantolon ceket kombini

RESİM GALERİSİ:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler