Kadın Blogu

Günlük Kıyafet Kombinleri-Sade ve Şık 20 Model

21.01.2022
783
Günlük Kıyafet Kombinleri-Sade ve Şık 20 Model

Günlük kıyafet kombinleri yeni sezonda şık olmasının yanı sıra rahat parçalardan da oluşmaktadır. Bazı kişiler günlük kombinlerde de özel günlerdeki kadar şık olmak istemektedir. Onlar için yer mekan fark etmez. Sadece şıklık ön plandadır. Bazı insanlarda özel günler dışında cicili biçili giymek istemez.

Sade ve şık günlük kombinler oluşturmak düşünüldüğü kadar zor olmasa da, kimi insanlar ya fazla spor ya da fazla klasik giyime kaçtıkları için istedikleri detayları oluşturmakta zorlanırlar.

Kısacası herkesin kendisine göre bir günlük kıyafet kombin anlayışı bulunmaktadır. Bugün sizlere günlük kombinler hakkında birkaç detayla birlikte herkesin hoşuna gidecek detaylar vermek istiyoruz.

Günlük Kıyafet Kombinleri

Günlük kıyafet denilince akla ilk olarak jean pantolon modelleri gelmektedir. Günlük yaşamın olmazsa olmazı olan jean pantolon modelleri ile sınırsız kombinler yapabilirsiniz. Üstelik bu kombinler dilerseniz özel davet şıklığında, isterseniz sokak kombini rahatlığında olacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Pantolon Gömlek Kombinleri Bayan

Jean pantolon ayrıca blazer ceket veya hırka ile kombinlenirse, oldukça şık ve sade bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte siyah/taba kemer ve stiletto tarzında bir ayakkabı ile kombin tamamlanmış olacaktır.

Günlük kombinler

Kot pantolon üstüne gömlek, kazak, tişört, sweatshirt, badi, crop top üstler, altına ise spor ayakkabı kullanarak klasik kombinler yapabilirsiniz.

Kadın Günlük Kıyafet Kombinleri  / Elbise Tercihi İçin

Kadın günlük kıyafet kombinleri sadece pantolondan değil ayrıca elbiselerin de sıklıkla kullanılacağı alternatifler sunmaktadır.

Pantolonlar daha çok serin ve soğuk havaların kombin parçası, “bana elbise modellerinden bahsedin” diyenlere de elbise modelleri hakkında bilgiler verelim. Serin havaların hüküm sürdüğü ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde elbise üstüne ceket, kazak, elbise altına ise stilettodan yarım bot modellerine kadar kombin yapabilirsiniz.

Ayakkabı modeli elbise modeli ve rengi ile uyumlu olduğu kadar gideceğiniz ortama da uyum sağlamalıdır.

Düz ve sade elbise modelleri ile renkli veya çiçekli ceket modeli kullanabileceğiniz gibi, desenli elbiselere de düz ceket modelleri arasından seçimler yapmalısınız.

günlük elbise modelleri,

Spor Kombin Rahatlığı

Eğer ben günlük kombinlerde rahat ve spor olmak istiyorum diyorsanız buna uygun kombnin önerilerimizi dikkate almalısınız. Ülkemizde günlük kombinlerde tercih edilen tarz hiç şüphesiz spor kombinlerdir. Eşofman üstüne tişört veya sweat shirt kullanarak mükemmel kombinler yapabilirsiniz. Bu kombinde spor ayakkabı, şapka ve gözlük de tamamlayıcı kombin parçaları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tayt üstüne tunik giyerek de rahat günlük kombinler yapabilirsiniz. Günlük kombinlerde rahat, esnek ve terletmeyen giyim parçaları kullanmanızda yarar var. Aşağıda 2020 günlük kombinlerinden derlediğimiz görselleri daha fazla fikir vermesi açısından sizlerle paylaşıyoruz.

Foto Galeri: Günlük Kombin Nasıl Yapılır?

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis