Kadın Blogu

Siyah Elbisenin Üzerine Hangi Renk Şal Gider ?

12.09.2019
5.008
Siyah Elbisenin Üzerine Hangi Renk Şal Gider ?

Siyah Elbisenin Üzerine Hangi Renk şal gider ? 

Daha önce bir makalemizde siyah elbise saç modelleri konusuna değinmiştik. Ancak bu makalemizde daha çok kapalı kişilerin veya şal sevenlerin tercih edebileceği modelleri sıralayacağız. 

Bilindiği üzere siyah daha çok asil renkler arasında sayılmakla birlikte, özellikle davetlerde en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Siyahın bu kadar çok tercih edilmesi ile birlikte siyahla kullanılacak aksesuarlarda her geçen gün daha fazla önem kazanmakta ve trendleşmektedir. Biz bu yazımızda özellikle tesettürlü kişiler için siyah elbisenin üzerine hangi renk şal gider bunu inceleyeceğiz.

Öncelikle siyah ile uyumlu renkler neler, kombin renkler arasında siyahın yeri ney bu bilmek gerekir. Siyah kombin renkleri arasında en uyumlu olanlardan biridir. Renginin resmi ortamlardan özel davetlere kadar kaldırabilmesi, bu rengi bayanlar için oldukça cazip kılar. Aynı zamanda uyum kartelasının geniş olması (hemen hemen tüm renkler) tercih bakımından da ön planda tutulmasını sağlar.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Özel Günlerin Vazgeçilmezi: Abiye Elbise Modelleri

Siyah elbisenin bu kadar çok tercih edildiği dönemde, siyah elbisenin üzerine hangi renk şal gider bunu bir o kadar önemli bir konu olmaktadır.

Siyah Elbise Üzerine Bordo Şal

Siyah ile en uyumlu renklerin başında bordo renginin geldiği söylemek mümkün. Ancak bu tarz kombinde her iki rengin de koyu olması esmer cilt rengine sahip olanlar için biraz sorun olabilir. Esmer tenliler bordodan ziyade biraz daha kırmızımsı renklere yönelmesi daha doğru olacaktır.

Silah Elbise üzerine bordo sal

Silah Elbise üzerine bordo sal

Siyah Üzerine Kırmızı Sal

Bordodan sonra en dikkat çekici ve bu renge yakın renk kırmızıdır. Kırmızı siyah uyumu o kadar enteresandır ki giyimden dekorasyona kadar çoğu yerde bir arada kullanılır. Esmerler içinde tercih edilebilecek şal renklerinden biri de kırmızıdır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Siyah Elbise Takı Kombinleri
Siyah Elbise Üzerine Kırmızı Şal

Siyah Elbise Üzerine Kırmızı Şal

Siyah Elbise Gri Şal

Siyah elbise üzerine gidebilecek renklerden biri de gridir. Gri yapı itibariyle zaten içinde siyah rengini barındırır. Çoğu zaman siyah rengin karanlık görüntüsünü açmak için kullanılır.

Siyah Elbise Üzerine Gri Şal

Siyah Elbise Üzerine Gri Şal

Siyah Elbise Üzerine Yeşil Şal

Yukarıda belirttiğimiz renkler kadar yeşil de siyahın en az onlar kadar kombin rengidir. Yeşil genel olarak sevilen ve tercih edilen renkler arasındadır ve siyahın en iyi kombin arkadaşlarından biridir.

siyah elbise üzerine yeşil şal

Makalemizde genel olarak siyah elbise üzerine hangi renk şal gider konusunu ele almaya çalıştık. Daha fazla detaylı bilgiler için resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

FOTO GALERİ : Siyah Elbise Üzerine Şal Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis