Kadın Blogu

Saks Mavisi Elbiseye Ne Renk Şal Olur

16.02.2020
3.812
Saks Mavisi Elbiseye Ne Renk Şal Olur

Saks mavisi elbiseye ne renk şal olur başlıklı yazımızda saks mavisi elbise ile tesettür kombinlerinde daha şık ve göz alıcı kombinler yapmanın yollarını göreceğiz. Saks mavisi renginde elbise modelleri için zamansız elbise modelleri de diyebiliriz.

Her mevsim kullanılabilen saks elbiseler ile şıklığı bir adım daha öne çıkarmak için bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Gelin şimdi birlikte saks elbise kombini yaparken ne renk şal kullanabilirmişiz bakalım.

Saks Mavisi Elbiseye Ne Renk Şal Olur

Sask mavisi elbise modelleri günlük kombinlerde, özel gün ve gece kombinlerinde, davetlerde, akşam yemeklerinde kısacası hemen hemen her türlü ortamda kullanılan ve şıklığı artıran etkenlerin başında gelmektedir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Siyah Elbise Siyah Çorap Kombini

Saks mavisi elbise şal kombin

Saks mavisi ile uyumlu renkler bilinirse daha kolay ve profesyonel kombin yapma olasılığı artar. O halde saks mavisi ile uyumlu renkler nelermiş görelim.

Saks Mavisi İle Uyumlu Renkler

  • Vizon rengi
  • Pudra
  • Beyaz
  • Krem
  • Çok uçuk sarı
  • Gri
  • Siyah
  • Mor
  • Bej
  • Pudra rengi ve tonlarını saks mavisi elbise üstüne şal olarak kullanabilirsiniz. Bu renkleri kullanırken ten renginizle uyum yakalamayı da unutmamalısınız.

Saks mavisi elbise modeli özel bir davette, nişanda veya düğünde kullanılacaksa ve işlemeli bir elbise tercih ediliyorsa seçeceğiniz şal rengi işleme rengi ile aynı olmalıdır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Elbise Üzerine Kazak Kombinleri

Örneğin altın rengi işlemelere sahip saks mavisi elbise üstüne dore rengi şal kullanmalısınız. Bu kombinde ayakkabı renginiz elbise rengi ile aynı tonlarda olabileceği gibi, dore, gri veya siyah olabilir.

Yeni sezon saks mavisi elbise kombinlerinin altın ve gümüş işlemeli olduğu dikkatlerimizden kaçmadı. Bu bağlamda şal renkleri olarak da dore veya gri renklerde şal kullanmanı en doğru seçim olacaktır.

Saks mavisi elbise şal kombini

Saks mavisi elbiseye şal belirlerken ayakkabı şal uyumunun da olması lazım. Ayakkabı rengi ile şal rengi aynı olabileceği gibi birbiri ile uyumlu renklerde de olabilir. Mesela dilediğiniz renklerde şalı siyah ayakkabı ile de kullanabilirsiniz.

Aşağıda saks mavisi tesettür elbise modellerinden derlediğimiz foto galeriyi daha fazla fikir vermesi için sizlere sunuyoruz.

Foto Galeri: 2020 Saks Mavisi Elbise Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler