Kadın Blogu

Siyah Elbise Takı Kombinleri

13.02.2020
5.068
Siyah Elbise Takı Kombinleri

Siyah elbise takı kombinleri ile daha şık ve göz alıcı kombinleri yapmaya ne dersiniz? Kadınların takı merakı ve sevgisi minicik bir kzıken başlar. İlk olarak künye, bilezik küpe derken bir bakıyoruz ki takı hayatımızın olmazsa olmazı olmuş.

Kıyafet kombinlerinde tamamlayıcı niteliği olan takı, doğru kıyafetlerle doğru oranda kullanıldığı zaman kombine değer katmaktadır, bunun dışında alelade yapılan takı kullanımı aksesuar kalabalığında öteye geçemez.  Bugün sizlere elbise modellerinde sıklıkla tercih edilen siyah elbiseye takı modelleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Siyah Elbise Takı Kombinleri

Geçmişte günümüze kadar gelen takılar sadece şekil değişikliğine gitse de kullanım alanları hep aynı olmuştur. Tabi yukarıda da bahsettiğimiz gibi takı sadece almakla bitmez. Hangi kıyafette kullanacağınızı da bilmeniz gerekir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kum Beji İle Uyumlu Renkler

Siyah Elbiseye Takı kombinleri

Sıradan bir siyah elbiseniz bile varsa doğru takı ile gösterişli bir elbiseye dönüştürebilirsiniz. Siyah elbiseye takı seçerken takı modeli dışında vücut tipinizin de önemi vardır. Zira yüz şekliniz, boyunuzun uzunluğu veya kısalığı da siyah elbiseye doğru takı seçiminde son derece etkili bir rol oynamaktadır.

Elbise modelleri ile en çok kullanılan takı hiç şüphesiz kolyelerdir. Çok sade bir elbise modeli kullandıysanız birkaç kolyeyi bir arada kullanarak elbise modelinizi çok daha havalı ve şık hale getirebilirsiniz.

Siyah Elbiseye Ne Renk Takı

Açık yakalı siyah elbise ile büyük kolyeler kullanabilirsiniz. Siyah elbiseler ile en sık kullanılan ve şık duran takı modelleri hiç şüphesiz taşlı gümüş kolyelerdir. Sizde siyah elbiseye kolye seçerken tercihlerinizi bu yönde yapabilirsiniz.

Siyah Elbiseye nasıl Takı kullanılır

Siyah elbiseye gümüş damla küpeler veya büyük boyutlu sallantılı küpeler ile başka takıya ihtiyaç duymadan şıklığı yakalayacaksınız.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Saks Mavisi Elbise Kombinleri

Siyah elbiseye küpe seçerken kontrast yaratmaya özen gösterin. Mesela, siyah elbiseye şık şekilli veya beyaz çiçekli küpe modelleri kullanabilirsiniz.

Elbisedeki desene göre de seçimlerinizi kaydırmalısınız. Baskı desenli bir elbise giydiyseniz seçeceğiniz küpe veya kolye baskıya uygun renklerde veya motiflerde olmalıdır.

Gece elbiseleri için taşlı büyük salkım küpeler ile daha şık ve göz alıcı olacaksınız. Aşağıda konu ile ilgili derlediğimiz galerimizi inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Foto Galeri Siyah Elbise

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler