Kadın Blogu

Çiçekli Elbise Kombinleri

29.02.2020
1.303
Çiçekli Elbise Kombinleri

Çiçekli elbise kombinleri ile yaz sezonun en şık kombinini yapmak ister misiniz? Dolabınızda çiçekli bir elbise modeli varsa modası geçmeyen bir elbiseye sahipsiniz demektir. Çiçekli elbise modelleri özelikle yaz döneminin olmazsa olmaz elbiseler arasında yer almaktadır. Kadınlar için önemli olan çiçekler elbiselerde hayat bularak bayanların güzelliğine güzellik katmaktadır. Konu hakkındaki detayları birlikte görelim.

Çiçekli Elbise Kombinleri

Çiçekli elbise modelleri tek parça halinde bile güzelliğinize güzellik katmanıza yetecektir. Ancak doğru ayakkabı, doğru çanta, doğru şal, doğru aksesuar kombini ile kombininizi daha da şık hale getirebilirsiniz.

Günlük elbise kombinleri olarak salaş çiçekli elbise modelleri spor ayakkabı modelleri ile kombin edilerek kullanılabilir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Gri Kahve Uyumu

Çiçekli Elbise Kombin

Çiçekli elbise modelleri ile boyu daha uzun göstermek elinizde. Bunun için uzun çiçekli elbise altına dolgu topuk sandalet giymeniz yeterli olacaktır.

Çiçekli elbise modelleri arasında askılı elbise, uzun elbise, midi elbise, kısa elbise modelleri öne çıkmaktadır. Çiçekli elbise altına ayakkabı kombiniyle devam edelim.

Çiçekli Elbise Altına Ayakkabı Kombini

Çiçekli elbise modelleri ile sandalet, stiletto, terlik, dolgu topuk, platform topuk, blok topuk ayakkabı ve babet kullanarak kombin edebilirsiniz. Çiçekli elbise ayakkabı kombini yapılırken ayakkabı rengi  elbisenin ana renginde olabileceği gibi elbisenin çiçekleri ile aynı da olabilir.

Çiçekli elbise altına ayakkabı seçiminde elbise deseninde en az ve canlı olan renk tonu ile kombin edebilirsiniz.

Örneğin kırmızı zemin üstüne siyah çiçekli bir elbise altına siyah ayakkabı olabileceği gibi kırmızı ayakkabı da kombin edilmektedir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Sporun Her Alanında Fark Yaratan Firma: Nike

Çiçekli Elbise Şal Kombinleri

Çiçekli elbise modelleri tesettür tarzını benimseyen bayanlar tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır. Çiçekli elbise şal renkleri belirlerken de ayakkabı seçimindeki detayların aynısına dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Çiçekli Elbise şal kombini

Siyah zemin üzerine krem rengi çiçekli elbise üstüne şal rengi olarak krem rengi, ayakkabı rengi olarak ise siyah tercih edebileceğiniz gibi tam tersi ayakkabı şal tercihinde de bulunabilirsiniz. Burada şal rengini ten renginiz ile uyumlu olacak şekilde seçtikten sonra ayakkabı tercihinde bulunmanız daha doğru olacaktır.

Aşağıda sezonun yeni çıkan en güzel çiçekli elbise modellerinden seçerek derlediğimiz çiçekli elbise kombini resim galerisini daha fazla detay için paylaşıyoruz.

Foto Galeri: Yeni Sezon Çiçekli Elbise Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler