Kadın Blogu

Siyah Elbise Şal Kombinleri

24.11.2019
2.461
Siyah Elbise Şal Kombinleri

Siyah Elbise Şal Kombinleri başlıklı yazımızda dikkatinizi çekecek detaylar vereceğiz. Şıklığın, zarafetin ve asaletin rengi olan siyah elbise ile tesettür kombinlerinden tutunda özel gün ve gece kombinlerine kadar pek çok seçenek sunmaktadır. Bugün sizlere siyah tesettür elbise kombinleri bünyesinde siyah elbise şal kombinleri hakkında detaylar vermek istiyoruz.

Siyah Elbise Şal Kombinleri

Siyah elbise ile kombin yapmayı seviyoruz sevmesine de çoğu zaman başarılı olamıyoruz. Siyah elbise kombinlerinde dikkat etmemiz gereken şeyler de var tabi ki. Bunları sıralayacak olursak; siyah ile uyumlu renkler doğru oranda ve doğru yerde kullanılmalı.

Aksesuar ve kombin renkleri abartıdan uzak olmalı.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Abla Kardeş Kombini Elbise

Siyah elbise üzerine şal rengi kesinlikle ten renginiz ile uyumlu olmalı.

Yapacağınız makyaj hem siyah elbise ile hem de ten renginiz ile uyumlu olmalı.

Mesela; Tepeden tırnağa siyah kombin yaptıysanız elbisede kullanacağınız kemer ince, gümüş veya Gold Renginde Olmalıdır. Kendisinden Desenli Gold Detaylı Şal Veya Eşarp Kullanabilirsiniz.

Siyah Tesettür Elbiseye Ne Renk Şal

Siyah elbiseye şal belirlerken siyah ile uyumlu renkler dikkatli seçilmelidir. Siyah hemen hemen he renkle uyum sağlamaktadır.

Ancak ten renkleri ile uyum esas alındığında bütün renkler her ten rengini kaldıramaz. Bu bağlamda esas olan ten rengi uyumudur.

Siyah elbiseye şal belirlerken dikkat edilecek bir diğer noktada ayakkabı, şal uyumudur. Bu uyumun içinde çantada var tabi ki.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Bebe Mavisi Abiye Kombinleri

Siyah elbise şal kombininde kıyafetin kullanılacağı mekanı da önemsemelisiniz. Özel bir davet için siyah elbise kullanacaksanız bej, somon rengi, ekru, kırmızı, bordo ve beyaz gibi renkler arasından seçim yapabilirsiniz. Ancak günlük kombinlerde ise ten renginiz ile uyumlu tüm renkleri kullanabilirsiniz.

Özel bir davette sayılı bayan konuklardan biri iseniz robadan modeli veya balık elbiseler tercih edilmelidir. Pudra, gold, gümüş, kahverengi tonları ve mercan rengini kullanabilisiniz.

Yeni Sezon Siyah Elbise

Yeni sezonda önümüze çıkan elbise modelleri, robadan başlayan tasarımlara sahip veya balık detayı olan tasarımlardan yana kullanabilirsiniz.

Aşağıda konu ile alakalı derlediğimiz resim galerisini inceleyerek daha fazla seçeneğe göz atabilirsiniz.

Foto Galeri: Siyah Elbiseye Hangi Renk Eşarp

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler